Новини

  • 23 вер
  • 20:30
  • 3053 перегляда
друк

Беньямін ВЕРБИЧ: «Готовий грати як на позиції нападника, так і на лівому фланзі»

Автор другого забитого м’яча у ворота «Десни» Беньямін Вербич прокоментував поєдинок та розповів, як йому було грати на позиції центрального нападника:

- Усі задоволені перемогою, хорошим результатом. Сьогоднішній матч з боку мав вважатися легким для нас, але у реальності це було не зовсім так. Ми знали, що зобов’язані перемагати та здобути три очки, саме з такими думками і розпочали матч. Я грав на новій позиції, ми старалися багато атакувати, і, нарешті, на останній хвилині першого тайму забили м’яч. Це нам дуже допомогло, і після перерви ми просто продовжували вести свою гру. Вважаю, ми заслужили на цю перемогу.

- Чи можна вважати сьогоднішній вдалий матч початком виходу зі складного періоду, у якому перебувала команда?

- Так, авжеж, він має ним стати. Ми повинні підняти голови та продовжувати грати, як сьогодні. Проти «Десни» вийшла, дійсно, непогана гра, особливо, другий тайм, коли проходило багато комбінацій, ударів по воротах та виходили хороші моменти. Це було те «Динамо», яке всі хочуть бачити. Будемо продовжувати в тому ж дусі. Наступного тижня на нас чекає ще два матчі, які нам необхідно виграти, і насамперед ми розраховуємо здобути очки в Маріуполі.

- Вам уже доводилися грати на позиції нападника у «Копенгагені».  Але тоді за весь час ви відзначилися всього одного разу, а зараз один матч – один гол. Можливо, насправді, саме ця позиція найкраща для вас?

- (Посміхається). Так, я зіграв форвардом п’ять чи шість матчів. Приємно усвідомлювати, що я можу зіграти на обох позиціях, це радує, хоча і вимагає багато напруженої та чорнової роботи. Але те, що краще для команди – краще і для мене, тому готовий грати як на позиції нападника, так і на лівому фланзі.

- Олександр Хацкевич часом не казав, чи збирається вас задіяти на новій позиції у наступному матчі?

- Ні, не казав, але, якщо тренер так вважатиме за потрібне, я завжди готовий до цього.

- Ігри двічі на тиждень не дозволяють довго концентруватися на невдачах та засмучуватися?

- Так, коли ми включаємося у такий ритм, стає трохи легше, але, звісно, і тіло, і голова втомлюються, особливо, якщо не вдається перемагати. Але хороше в цій ситуаці те, що, коли один поєдинок граєш невдало, через два-три дні завжди є шанс виправитися.

- Ми бачимо, що гравці намагаються щось змінити: сьогодні команда грала в синій формі, а не в білій, як завжди, деякі гравці зробили нові зачіски. Чи мають такі речі певний моральний вплив?

- Так, до слова, я теж сьогодні перед грою виходив на поле не останнім, як завжди, а передостаннім, можливо, це допомогло (посміхається). Ми, справді, намагаємося змінювати маленькі деталі, адже, як відомо, у футболі не буває дрібниць. Усе залежить від сантиметрів та міліметрів. Вважаю, сьогодні ми перемогли не через те, що нам пощастило, а через те, що були кращими та заслужили на це.

- Чого очікуєте від наступного виїзного матчу з «Маріуполем»?

- На мою думку, для нас це буде одна з найважчих виїзних ігор у чемпіонаті. До Маріуполя досить далеко їхати, і там я очікую жорстку гру. Але вірю, що сьогоднішня перемога надасть нам крила та поверне психологію переможців у наші голови. Будемо багато працювати над тим, щоб досягти хорошого результату.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ