Новини

  • 23 трав
  • 13:00
  • 889 переглядів
друк

Беніто: «Гра з «Рухом» стала перевіркою для нас»

Півзахисник «Динамо» Беніто прокоментував офіційному сайту клубу нічию в контрольному матчі з «Рухом» (0:0).

- Це була хороша гра з цікавим суперником. Гадаю, цей матч став перевіркою для нас, на якому ми етапі підготовки до відновлення сезону. «Рух» - добротна команда, рівня Першої ліги. Вони продемонстрували хороший футбол, діяли разом.

- Що Михайличенко сказав тобі перед виходом на заміну? З якою установкою виходив на поле?

- Він уже все сказав нам у роздягальні перед поєдинком, щоб ми грали компактно, колективно, допомагали один одному на полі, були сконцентровані, контролювали хід гри і зіграли на максимумі.

- Чому не вдалося здобути перемогу?

- Думаю, це пов'язано з тривалою ігровою паузою і великою кількістю травмованих футболістів. Ми старанно тренувалися під час карантину, але не отримували ігрової практики. Потрібно залишатися сфокусованими і продовжувати працювати.

- Чи були претензії по грі з «Рухом» у тренерського штабу?

- Ні, нам не пощастило. У нас були хороші моменти для взяття воріт, але не змогли забити. Це футбол, потрібно далі працювати і дотримуватися своїх принципів.

- Як почуваєшся фізично після першої гри з огляду на тривалу ігрову паузу?

- Почуваюся добре. Це прекрасно повернутися на поле і робити те, що любиш. Але це відчуваю не тільки я, але і всі мої партнери по команді. Ми щасливі, що повноцінно тренуємося і зараз час узятися за роботу.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ