Новини

  • 06 лют
  • 09:01
  • 3363 перегляда
друк

База в Кончі-Заспі відкриває двері київським гімназистам

Фан-клуб ФК «Динамо» (Київ) організував для учнів гімназії «Столиця», які активно підтримують улюблену команду, екскурсію на навчально-тренувальну базу в Кончі-Заспі.

Учням провели екскурсію медико-реабілітаційним центром, показали, як відновлюються та набираються сил футболісти перед матчами. Гімназисти побачили, в яких умовах живуть динамівці, де харчуються, відпочивають та проводять теоретичні заняття.

Далі гості пройшли до критого футбольного манежу, де мали змогу побігати і відчути себе гравцями київського «Динамо».

В кінці екскурсії на дітей чекав приємний сюрприз: кожен отримав подарунки, які школярам стануть у нагоді в навчанні. Проте і це ще не все. Учні гімназії «Столиця» отримали у подарунок іменну футболку з 12-м номером, закріпленим за вболівальниками клубу, з рук легендарного динамівця – Олега Гусєва! Діти були в захваті й усі разом подякували Олегові за подарунок!

Своїм враженням з нами поділилась вчителька гімназії «Столиця» Оксана Крисюк:

«Серед учнів гімназії було багато шанувальників футбольного клубу «Динамо» Київ, і тому було дуже цікаво побачити, у яких умовах живуть та тренуються гравці. Велике захоплення відчули діти під час відвідування учбової кімнати, де команда ретельно готує та відшліфовує кожен свій крок по полю до майбутньої перемоги.

Сам комплекс викликав у гімназистів багато позитивних емоцій.

У відвідувачів з'явився стимул займатися спортом та в майбутньому бути серед найкращих гравців ФК «Динамо» Київ.

Це було неймовірно! Емоції переповнювали дітей!»

Фан-клуб ФК «Динамо» Київ

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ