Новини

  • 19 трав
  • 12:17
  • 2180 переглядів
друк

Артема Бєсєдіна визнано найкращим гравцем місяця в Україні у категорії U-21

Найкращим футболістом України квітня в категорії U-21 визнано форварда «Динамо» та збірної України Артема Бєсєдіна, який набрав 262 бали (у березні він також переміг в опитуванні, набравши 255 балів).

Участь у традиційному голосуванні проекту «Золотий Талант» узяли 128 експертів (як і за підсумками березня), з яких 102 внесли динамівського вихованця харківського футболу до своєї трійки. В тому числі 70 осіб — під №1.

Експертну раду формують тренери клубів УПЛ, першої та другої ліги, збірних юнацьких команд, просто відомі в минулому футболісти, журналісти, а також уболівальники, які беруть участь в опитуванні на сайті проекту.

У квітні Бєседін провів п'ять матчів за Динамо, у яких забив три м'ячі — «Олександрії» (зрівняв рахунок, підсумок — 4:1), «Олімпіку» (перший гол, 4:0) і «Чорноморцю» (другий гол, 4:1). Нескладно помітити, що його результативні удари вийшли доленосними.

Як і місяць тому, до п'ятірки найкращих також увійшов динамівець Володимир Шепелєв. Порівняно з березневим опитуванням він піднявся з п'ятого рядка рейтингу на четвертий. Крім нього до рейтингу потрапили Віктор Циганков (11-е місце) і Павло Оріховський (14-е).

Додамо, що лауреат квітня Артем Бєсєдін лідирує з великим відривом і в сумарному річному рейтингу в категорії U-21. Володимир Шепелєв займає в рейтингу 2017 року п'яте місце.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ 2017