Новини

  • 14 бер
  • 16:00
  • 382 перегляда
друк

Артем Шулянський: «Після вилучення суперник відійшов назад і у нас з’являлися вільні зони»

Півзахисник молодіжних команд «Динамо» Артем Шулянський з`явився на полі в матчі чемпіонату U21 проти «Ворскли» з лави запасних, а вже в компенсований час заробив пенальті, завдяки якому «біло-синім» удалося зрівняти рахунок. Після гри футболіст поділився своїми враженнями.

- Після того, як забили перший гол, думали, що будемо тримати м’яч, контролювати гру. Але суперник використав нашу помилку, зрівнявши рахунок, а потім ще забив випадковий гол. Важко було відігруватися, тим паче в меншості.

- З якою установкою ти виходив на поле?

- Установка була звична – відпрацьовувати і в атаці, і в обороні. Так вийшло, що заробив пенальті, завдяки чому вдалося зрівняти рахунок. Але шкода, що не виграли.

- Збоку здалося, що в меншості «Динамо» почало навіть краще грати…

- Суперник почав грати від оборони, тому в нас з’являлися вільні зони, куди ми вривалися та створювали моменти.

- Тренер багато претензій висловлював на адресу захисту команди.

- Просто захисники та атакуючі півзахисники фактично перебували поруч, тому тренери й «пхали» їм.

- Тобі не важко було виходити в ролі такого собі «пожежника», враховуючи, що вчора ти також отримав серйозне навантаження?

- Я розумів, що потрібно рятувати гру. І своїми діями, які привели до призначення пенальті, можна сказати, що посприяв цьому.

- Нічия – закономірний результат?

- «Ворскла» зіграла на наших помилках, але при цьому ми цілком могли вигравати цю гру, оскільки мали більше моментів, ніж у суперника.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ