Новини

  • 06 черв
  • 09:55
  • 382 перегляда
друк

Артем Шабанов: «Олександрія» грає в силовий футбол за рахунок довгих передач»

Захисник «Динамо» Артем Шабанов, який брав участь в обох березневих поєдинках проти «Олександрії» в чемпіонаті та кубку України і відзначився забитим м’ячем в одному з них, поділився своїми очікуваннями від чергової зустрічі з олександрійцями в найближчу неділю:

- Після матчу з «Шахтарем» і нашої поразки, звісно, осад залишився. Ми дуже хотіли перемогти, щоб посісти друге місце і закріпитися на ньому. Зараз у трьох команд – «Динамо», «Зорі» та «Десни» – однакова кількість очок, тож уся боротьба ще попереду, починаємо заново. Потрібно перемагати «Олександрію» та «Зорю» в найближчих матчах – це дуже важливо. Гадаю, до цих поєдинків ми підійдемо у всеозброєнні. Добре, що гратимемо на «Олімпійському», а не на іншому стадіоні, про що ходили розмови раніше. Це наш домашній стадіон, і ми до нього звикли.

- У березні ви вже двічі зустрічалися з «Олександрією» в чемпіонаті та Кубку України. Чим вам запам’яталися ті поєдинки?

- «Олександрія» - непогана команда, вони демонструють силовий футбол. Зазвичай вони грають за рахунок довгих передач. Головне не програти їм у верховій боротьбі і підборі м’яча – тоді все буде добре.

- Найкращий бомбардир «Олександрії» - Кирило Ковалець. Що можете сказати про цього гравця? Чи багато проблем він завдає захисникам?

- Так, це хороший футболіст, багато забиває. Потрібно звернути на нього особливу увагу. Мені ще подобається Василь Грицук, також знайомий з кількома футболістами особисто. Загалом, повторюся, це хороша команда.

- У березні ви вже забивали «Олександрії». Чи спробуєте зробити те саме цього разу?

- Так, старатимуся знову відзначитися. Я центральний захисник, тому, мабуть, найреальніша нагода для цього буде, коли підключатимуся на стандартні положення – кутові та штрафні удари.

- Чи не буде додатково на вас тиснути той факт, що зараз одразу у трьох команд однакова кількість очок, і у «Динамо» немає права на помилку, адже можна втратити і друге місце?

- Думаю, ні, адже всі розуміють, що нам потрібно лише перемагати, щоб вийти на друге місце, тому всі хлопці будуть налаштовані максимально серйозно та прагнутимуть досягти лише перемоги. Ближче до гри ми з тренерами детально розберемо суперника, наставники підкажуть, як діяти, тож усе має бути добре.

- Враховуючи, що «Динамо» працює в тижневому циклі, у команди достатньо часу, щоб підготуватися до наступного матчу?

- Гадаю, так. Є час розібрати попередню гру з «Шахтарем», проаналізувати помилки та зробити правильні висновки, а також налаштуватися на майбутній матч.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ