Новини

  • 22 трав
  • 18:18
  • 330 переглядів
друк

Артем Шабанов: «Мали виграти і показати кращу гру»

Захисник «Динамо» Артем Шабанов - один із небагатьох футболістів, які провели весь матч без замін проти львівського «Руху» (0:0).

Після гри динамівець поділився враженнями від контрольного поєдинку:

- Це був наш перший матч після тривалого карантину, тому не дивно, що він дався важко. Після довгої паузи у нас були і емоції, і бажання, але багато чого не виходило. Гадаю, завдяки тренуванням і наступним контрольним іграм, якщо вони будуть, ми наберемо форму, і все буде нормально. «Рух» непогана команда, спаринг вийшов плідним. Ми мали виграти і показати кращу гру.

- Чи за десять днів повноцінних тренувань команда встигла набрати хорошу форму?

- Наша робота, в основному, була спрямована на те, щоб згадати всі взаємозв'язки, схеми, взаємодії. Думаю, ми поки ще не повністю втягнулися в роботу, але впевнений, що далі буде легше.

- Ви були одним із кількох гравців, які зіграли проти «Руху» всі 90 хвилин. Наскільки було важко, чи відчуваєте втому?

- Так, було непросто, оскільки ми давно не грали. Звісно, відчуваю втому, але повторюся, на мою думку, після того, як ми зіграємо ще кілька спарингів, має стати легше. Поки про наступних суперників нам нічого не говорили, знаю лише, що завтра заплановане тренування о 10 ранку, можливо, на ньому тренери і повідомлять про наступні товариські матчі.

- Після виходу на заміну Олександра Сироти ви змістилися в середину поля, позиція опорного півзахисника для вас не нова?

- Ні, уже доводилося на ній грати, але не скажу, що особливо в захваті - не дуже комфортно там почуваюся. Але тренер сказав, що потрібно зіграти, значить, зіграв.

- Чи вистачить часу, що залишився до відновлення чемпіонату, щоб підійти до офіційних матчів в оптимальній формі?

- Гадаю, так. За попередньою інформацією найближчий матч у нас 6-го червня проти «Шахтаря». Гадаю, до цього часу ми наберемо кондиції і будемо в повній бойовій готовності. Уже дуже хочеться повернутися до ігор чемпіонату і повноцінно грати, як і має бути.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ