Новини

  • 29 aug
  • 12:33
  • 4362 перегляда
друк

Артем КРАВЕЦЬ: «Знайдемо ключі до оборони «Чорноморця»

Нападник «Динамо» Артем Кравець перед початком відкритого тренування розповів про конкуренцію в команді, найближчий матч із «Чорноморцем» та новачка Лукаша Теодорчика.

- Зараз ви основний форвард «Динамо», вам довіряють. Але може скластися така ситуація, що в основному складі заграє інший нападник...

- Не хотілося б про це думати. Поки я граю, поки тренер мені довіряє. Я буду старатися і далі виконувати його вимоги, а там подивимося.

- Що ви відчули, коли вдалося зробити хет-трик?

- Нічого особливого. Зрозуміло, що був задоволений, але, в принципі, виконував свою роботу. Та й в тих ситуаціях здебыльшого заслуга партнерів, які виводили мене на ударні позиції.

- «Чорноморець» славиться своєю обороною. Наскільки складно її буде пройти в суботньому матчі?

- Проти нас дуже багато команд грають від оборони. Ми дивилися і розбирали їхні ігри, причому не одну. Тож, думаю, тренери в роздягальні, а ми на полі знайдемо ключі, щоб розкрити цю оборону.

- Чи відрізняється, на ваш погляд, нинішній «Чорноморець» від торішнього?

- Думаю, не дуже. Тренер залишився той самий, він давно прищеплює команді свій стиль гри, одесити грають дуже організовано, агресивно. Тож, якщо відмінності і є, то тільки у складі, а не у грі.

- Чи познайомилися вже з новачком Теодорчиком?

- «Динамо» поганих футболістів купувати не може, тому, вважаю, це сильний виконавець. Поки ми провели разом лише одне тренування, тому чогось особливого сказати про нього ще не можу.

- У наступних стадіях Кубка України команди гратимуть і вдома, і на виїзді. Як ставитеся до такої зміни регламенту?

- Вважаю, футболістам завжди цікаво грати, і чим більше - тим краще. Через те, що в цьому сезоні менше матчів у чемпіонаті, краще грати більше в Кубку. Гадаю, це піде на користь.

Copyright © 2014 FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ