• 17 січ 2017
  • 00:45

Артем КРАВЕЦЬ: «Жодної гри «Динамо» я не пропустив»

Нападник київського «Динамо» Артем Кравець, який зараз виступає на правах оренди за іспанську «Гранаду», відвідав перше тренування «біло-синіх» на зборі в Марбельї, а також розповів про стан своїх справ у «Гранаді».

- Артеме, з чим пов'язаний твій візит до розташування «Динамо»?

- З'явилася така можливість у вхідний день – чому би не приїхати? Тим більше, я часто вибираюся до Марбельї. Давно не бачив хлопців, вирішив провідати.

- Ви довго говорили з Сергієм Ребровим, про що, якщо не секрет?

- Поспілкувалися, в принципі, про все, він запитав, як справи, як настрій... Нічого такого.

- Як оцінюєш свій показник – п'ять голів за половину сезону в сильному чемпіонаті, граючи далеко не за найсильнішу команду?

- Завжди треба прагнути більшого, і я завжди орієнтуюся на командні результати. Наша команда зараз перебуває не в дуже хорошому стані. Намагаюся їй допомагати, що з цього виходить – зі сторони видніше.

- Довіру тренера вже відчуваєш? Адже на початку сезону ти ще не був основним форвардом, як зараз.

- Напевно, так. Коли виходить забивати, коли приносиш якісь очки команді, напевно, тренер більше довіряє. А коли з'являється більше довіри, то футболісту набагато простіше і впевненіше грається.

- Вчора ти обійшов у гонці бомбардирів самого Неймара...

- (посміхаючись) Ну що ви, Неймар – космічний гравець, і порівняння з ним тут недоречне.

- Наскільки корисний здобутий досвід гри в Німеччині та Іспанії?

- Я думаю, що для будь-якого футболіста є метою пограти в топ-чемпіонаті проти топ-команд, і для мене так само. Грати в такому чемпіонаті – величезний досвід і величезне задоволення.

- Що скажеш про нинішній стан справ у «Динамо»?

- Я стежу за всіма іграми, думаю, навіть жодної не пропустив. Стежу, хвилююся, сподіваюся, що хлопці не опустять руки, скоротять відставання і, можливо, поборються за чемпіонство. Я в це дуже вірю і буду за це переживати та вболівати.

Copyright © FC Dynamo Kyiv