Новини

  • 21 вер
  • 14:22
  • 1234 перегляда
друк

Артем Кравець: «Залишаю «Динамо», щоб потрапити до збірної України»

Улагодивши усі формальності з приводу розірвання контракту, нападник Артем Кравець прокоментував своє рішення залишити «Динамо»:

- Мені 31 рік, у мене є амбіції поборотися за місце у збірній України і взяти участь у майбутньому чемпіонаті Європи. Це моя мрія і мета, для досягнення якої необхідно отримувати постійну ігрову практику. Поспілкувавшись із головним тренером, зрозумів, що в «Динамо» це буде зробити складно. Оскільки у мене є варіанти продовження кар'єри в командах, де я отримаю більше ігрового часу, порадився з керівництвом «Динамо», сім'єю і прийняв рішення поборотися за путівку на чемпіонат Європи у складі збірної. Повторюся, ігровий час для мене дуже важливий. У мене немає жодних претензій ні до Мірчі Луческу, ні до Ігоря Суркіса, ми розлучаємося у хороших стосунках, з розумінням один одного. Але збірна - це моя мета і мрія, яку я не можу зрадити.

- Чи уже відомо, в якому клубі ви будете продовжувати свою ігрову кар'єру?

- У мене є два варіанти, але поки що не хотів би називати команди. Думаю, усе вирішиться у найближчі день-два. Залишилися деякі деталі, в яких я ще трохи сумніваюся, але визначуся у найкоротші терміни і завтра або післязавтра вже підпишу контракт із новою командою.

- Ви провели в Києві і в «Динамо» місяць, що почерпнули для себе за цей час?

- Скажу чесно, мені дуже сподобався тренувальний процес в команді і ті вимоги, які тренерський штаб пред'являє футболістам. Київ - моє рідне місто, тут моя сім'я, але, якщо ти не граєш, а просто перебуваєш в команді, це приносить дуже багато мук і розчарувань, і час, проведений вдома, з родиною не здатен їх компенсувати. Тому ми і прийняли таке рішення. Сподіваюся і вірю в те, що Мірча Луческу приведе команду до великих успіхів. Бажаю «Динамо» тільки всього найкращого, зокрема, обов'язково пройти в груповий етап Ліги чемпіонів цього року. Ми розходимося друзями і зберігаємо хороші відносини. Що б не трапилося, я завжди був і залишаюся вболівальником «Динамо», обов'язково буду стежити за виступами команди.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ