Новини

  • 18 лист
  • 19:36
  • 2476 переглядів
друк

Артем ХОЦЯНОВСЬКИЙ: «Давно не виходило забивати, тому цей гол важливий»

Нападник молодіжної команди «Динамо» та автор одного з м’ячів у товариській зустрічі проти «Олімпіка» поділився враженнями від гри:

- Після першого тайму ми перемагали 1:0, це додавало нам упевненості, за позитивного результату легше грати та вільніше себе почуваєш на полі. Дуже задоволений, що вдалося забити, а ось саму гру завжди хочеться покращувати. Деякі моменти не вдавалися, над цими аспектами потрібно працювати.

- Що можете сказати про рівень суперника? Наскільки цікаво грати з «Олімпіком»?

- Донеччани протягом останніх сезонів тримаються в середині турнірної таблиці, борються за першу шістку, показують хороший рівень футболу. Буває, команда втрачає багато футболістів під час міжсезоння, але набирає нових і продовжує гідно виглядати.

- У моменті, коли ви забивали, гольову передачу вам віддав Гармаш. Прокоментуйте той момент.

- Денис міг бити сам, але залишив м’яч, дав можливість себе проявити молодшому, за це йому велике спасибі.

- Що вам дають забиті у контрольних матчах мячі?

- Насамперед це впевненість. У мене давно не виходило забивати, мав мало ігрового часу. Тож для мене цей гол дуже важливий, тим паче, бажання відзначитися – ключове для нападника. Якщо залишаєш поле без забитого м’яча, почуваєшся дискомфортно. Тож, сподіваюся, сьогоднішній гол посприяє тому, що в мене все виходитиме в майбутньому.

Сopyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ