Новини

  • 11 бер
  • 23:35
  • 1755 переглядів
друк

Артем БЕСЄДІН: «Важливо було забити в першому таймі»

Нападник «Динамо» Артем Бесєдін поділився враженнями від домашньої перемоги над рівненським «Вересом» (1:0):

- Напевно, гра з «Вересом» була свого роду репетицією, підготовкою до дуже важливого матчу з «Лаціо». Сказав би навіть, найважливішого у цій частині сезону. Сьогодні була принципова гра. Потрібно було довести, що попередні невдачі вматчах з ними - це безглузді помилки. Добре, що сьогодні перемогли, і з хорошим настроєм будемо готуватися до «Лаціо».

- Швидкий м'яч був частиною установки на гру?

- Так. Найголовнішим було забити в першому таймі, щоб у другому уникнути мандражу. Хоча, без нього не обійшлося: в кінці матчу все одно була валідольна ситуація. Потрібно було до перерви забивати два, щоб у другому таймі спокійно довести гру до логічного завершення. Особисто у мене був для цього момент, тоді після перерви було б вже легше грати, і забили б більше. Але добре, що все добре закінчилося.

- В якому з таймів у нападників було більше роботи?

- Напевно, до перерви ми всією командою діяли і більш злагоджено в обороні, і хороші комбінації були в атаці. А в другій половині зустрічі, можливо, були трохи розкоординованими і давали зазори супернику. Але в кінці після того, як мене замінили, були моменти і у Мбокані, і у Вербича. Тож за кількістю моментів, думаю, перший і другий тайми були рівні. Просто із гольових ситуацій потрібно вичавлювати максимум, тоді ігри будуть даватися набагато легше, ніж сьогоднішня.

- У порівнянні з матчем у Львові двотижневої давності, цей поєдинок вийшов трохи кращим?

- У Львові ми допустили ряд дуже грубих помилок на початку матчу, які вплинули на результат зустрічі. Сьогодні цих помилок не було, в обороні ми зіграли більш злагоджено і сконцентровано, тому, власне, і перемогли. Далі - «Лаціо». Маємо хороший шанс пройти далі. Проти такої команди цікаво грати, тим більше, вони дають це робити. Ми будемо грати вдома, при своїх трибунах, впевнений, прийде багато людей нас підтримати. Наше завдання - показати на футбольному полі все, що вміємо, зіграти в свій, динамівський, футбол і тоді, упевнений, усе буде добре.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ