Новини

  • 22 вер
  • 20:50
  • 1627 переглядів
друк

Артем БЄСЄДІН: «У моменті з голом ударив із точки в точку, як тренуємо»

Автор четвертого забитого м'яча у ворота «Ворскли», нападник Артем Бєсєдін, поділився враженнями від матчу:

- Нас мало коли-небудь прорвати. Я дуже радий і вітаю всіх із перемогою. Спасибі вболівальникам, які приїхали нас підтримати. Дуже добре, що ми реалізували більшість своїх моментів. Звичайно, завжди можна забити більше, але і так добре, що ми відзначилися достатню кількість разів. Через цю гру вже потрібно готуватися до наступних матчів. Завтра будемо відновлюватися і забувати про сьогоднішню перемогу. А поки радіємо з того, що вдалося досягти такого впевненого рахунку. Ця перемога була нам дуже потрібна. Те, що відпрацьовуємо на тренуваннях, що просили тренери, те і зробили сьогодні на футбольному полі, виконавши установку тренера, тому такий і результат.

- Ваш гол - це результат індивідуальної майстерності? Як вдалося зачепитися за м'яч в тому моменті?

- Я попросив Гармаша залишити мені м'яч, він так і зробив, а я вдарив з точки в точку - як тренуємо на заняттях, добре, що влучив. Радий, що команда виграла, що мені вдалося відзначитися. Головне - перемога, повторюся, вона нам дуже потрібна в психологічному плані. Сподіваюся, надалі ми більше не будемо втрачати очки. Рухаємося далі.

- Комбінації, які привели до решти голів, також награвали на тренуваннях?

- Так, тренери кажуть нам, куди бігти, де стояти - це все ми робимо на тренуваннях. На полі усе залежить від нас, десь імпровізуємо, десь втілюємо в життя те, що награємо. Добре, що все вийшло, тому і рахунок такий розгромний сьогодні.

- Чи можна сказати, що ви вже повністю зрозуміли вимоги нового тренерського штабу?

- Головне, що ми з кожним матчем, з кожним тренуванням все краще і краще розуміємо один одного - це найголовніше на даному етапі. Упевнений, що далі все буде тільки поліпшуватися, буде менше проблем в ігровому плані і розумінні. Головне, що всі футболісти віддаються в грі, і кожен намагається зрозуміти те, що нам доносить тренерський штаб.

- Після перемоги над «Мальме» та «Ворсклою» схоже, що важкий період у команди добігає кінця?
- Ми все робимо для того, щоб цей період закінчився якомога швидше. Сподіваємося, що так і є, з кожною грою будемо доводити, що він вже позаду.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ