• 06 лют 2017
  • 22:33

Артем БЄСЄДІН: «Приємне визнання вболівальників, але потрібно працювати, щоб не засмучувати їх»

Нападник Артем Бєсєдін був визнаний найкращим гравцем «Динамо» в січні за підсумками голосування серед уболівальників. Отримавши привітання з цим визнанням, він дав інтерв’ю клубним медіа.

- Дуже приємно, що вболівальники слідкують за нашими матчами на тренувальних зборах і за їхніми підсумками визнали найкращим гравцем місяця саме мене. Тепер потрібно продовжувати працювати, щоб не засмучувати їх у подальшому, й на кожному тренуванні, в кожній грі доводити, що я гідний грати в «Динамо» (Київ).

- Оцінка вболівальників була позитивною. А що можеш сам сказати про власну гру?

- Звичайно, завжди можна грати краще, більше забивати, але при цьому не можу сказати, що незадоволений собою. Головне – виходити в кожній грі, викладатися на сто відсотків, і тоді будуть і голи, і результат.

- Це вже другий тренувальний збір для команди. Як би міг оцінити вашу нинішню форму?

- Можу сказати напевно, що до гри із «Зорею» підійдемо в повній бойовій готовності. У нас ще є час, попереду багато контрольних ігор, тому все має бути добре.

- У контрольних матчах ти виходиш як на вістрі атаки, так і на фланзі. Проблем із перелаштуванням уже не виникає?

- Почуваюся цілком комфортно як у нападі, так і на фланзі – жодних проблем із цим немає. Добре знаю, що від мене вимагається на футбольному полі як на тій, так і на іншій позиції, тому намагаюся діяти максимально корисно для команди.

- Повертається з оренди Роман Яремчук – конкуренція в атаці збільшується…

- Вона завжди буде. Головне, щоб вона була здоровою, а в «Динамо» по-іншому й не може бути. Тому буде дуже цікаво.

Copyright © FC Dynamo Kyiv