Новини

  • 12 квіт
  • 19:00
  • 4556 переглядів
друк

Артем БЄСЄДІН: «Ми маємо виходити на кожну гру, як на останню»

Нападник київського «Динамо» поділився очікуваннями від майбутньої зустрічі з луганською «Зорею».

- Артеме, впевнена перемога над «Олімпіком» і поразка «Шахтаря» в минулому турі дозволяє знову звернути увагу на турнірні розклади?

- Ми не дивимося на те, як грає «Шахтар», втрачають «гірники» турнірні бали чи ні. Наше завдання - виходити на кожен матч і демонструвати хороший результат, хорошу гру. Що, втім, ми і робимо в останніх матчах. Ми повинні робити все від нас залежне, аби радувати вболівальників.

Я впевнений, що «Шахтар» ще буде втрачати очки, але нам на це не треба звертати уваги. Ми повинні виходити на кожну гру, як на останню, і показувати результат.

- За нової тактичної розстановки центральному нападнику стало легше протистояти насиченій обороні, враховуючи більш активну підтримку центральних півзахисників?

- Можливо, трохи легше, тому що тепер, коли ти зачепився за м'яч, під тебе відкривається більше гравців. Але загалом функції центрфорварда не змінилися - треба забивати голи, приносити максимальну користь команді. Тому особисто для мене особливих змін за нової розстановки немає.

- Що можеш сказати про силу і прогрес найближчого суперника - луганської «Зорі», яка входить до трійки найкращих команд чемпіонату?

- Це дуже організована команда, як і в обороні, так і в атаці. Луганчани добре вибігають в контратаки. Але ми не вперше їм протистоятимемо, тож будемо добре підготовлені до цього суперника. Упевнений, що на нас чекає дуже хороша зустріч. Ми повинні нав'язати супернику свою гру, і тоді результат буде для нас позитивним.

- Ти вже входиш до числа найкращих бомбардирів ліги, а чи ставиш перед собою мету завершити сезон на першому місці у цьому реєстрі?

- (посміхаючись) Поки не думаю про це, подивлюся на рейтинг наприкінці сезону.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ