• 11:39
  • 263 перегляда
друк

Артем БЄСЄДІН: «Мене давно не було в збірній, приємно повернутися та допомогти команді»

Нападник київського “Динамо” та збірної України Артем Бєсєдін прокоментував заключний матч кваліфікації на Євро-2020 проти Сербії (2:2) та свій вирішальний гол у ньому.

“Ми програвали з рахунком 2:1, і потрібно було забивати, допомагати команді в обороні та щось придумати в атаці. Добре, що вдалося забити. Дякую тренерському штабу за довіру та виклик до національної команди. Мене давно не було у збірній, приємно було повернутися.

Мій гол? Я бачив, що Ярмоленко прострілював, м'яч відскочив, я прийняв, раз-два і пробив. Був рикошет, і м'яч залетів прямо в кут.

Андрій Шевченко після матчу всім подякував і сказав, що з сьогоднішнього дня ми починаємо готуватися до Євро. Треба триматися за колектив, який зараз є у збірній. І надалі все буде добре.

Герой? Та який я герой? Зіграли непогану гру. Спасибі всім за підтримку, за те, що вболівали. Виходив на заміну і розумів, що давно не був у збірній, і треба було доводити та допомагати команді. Я зробив усе, що міг, у двох матчах.

Порожні трибуни у Сербії? Перший тайм був ще більш-менш, а у другому таймі суперники сіли, оборонялися, і було важко. Це мені нагадало чемпіонат України, коли вся команда проти нас захищається.

Серби казали, що хочуть відігратися за 5:0 у Львові. Але ми розуміли, що проводимо виїзний матч, на нас буде тиск. Тренерський штаб налаштовував нас на непросту гру з кваліфікованою командою. Тому всі хлопці вийшли та віддалися на футбольному полі.

Добре, що пройшли весь відбір без поразок. Це вперше в історії України. Я вважаю, що це хороше досягнення. Усіх вітаю”, - сказав Артем Бєсєдін в ефірі каналу “2+2”.