Новини

  • 25 квіт
  • 17:04
  • 1055 переглядів
друк

Артем БЄСЄДІН: «Готовий допомогти команді в найближчих матчах»

Нападник «Динамо» Артем Бєсєдін поділився враженнями від учорашнього матчу «біло-синіх» із «Шахтарем» і розповів про своє відновлення після травми.

- Артеме, де дивилися матч із «Шахтарем»?

- На стадіоні, звісно.

- Які враження від гри?

- Хотілося, аби результат був кращим. Ми грали вдома, прийшли люди. Потрібно було показати більш видовищну і напористу гру. Але я думаю, що результат закономірний. Зараз найголовніше - дограти сезон до кінця і показати свій максимум. Потім потрібно провести аналіз, роботу над помилками і готуватися до наступного сезону. Думаю, що в ньому ми таких помилок не допустимо. З «Шахтарем» граємо непогано, але втрачаємо очки на рівному місці. Будемо працювати. Упевнений, що все буде добре.

- Мораес не забив пенальті. Наскільки це було важливо для гравців «Динамо»? Були емоції у Бойка та Буяльського.

- Дениса я розумію, він витягнув пенальті, тим паче від Мораеса. У цьому плані навіть мені приємно, що він не забив. Є якась справедливість. Вважаю, що йому не потрібно було бити цей пенальті через повагу до клубу, за який він грав. Це моя думка.

- Тобто якісь образи ще є?

- Та які образи, це футбол... Легіонери це все переносять легше. Хоча Мораес уже не легіонер. Для них нормально перейти в клуб до прямого конкурента. Але у них є сім'ї, які потрібно годувати. Ідуть туди, де краще. Хоча в моєму розумінні, гроші не головне. У цій ситуації це навіть не друге і не третє. Усе залежить від людини. Це вже було давно, не хочеться повертатися до цієї ситуації. Це його рішення. Що було, то було.

- Що скажеш про де Пену? З його боку було багато прострілів. Можна сказати, що «Динамо» не вистачало фактурного нападника, як ви?

- Звичайно, без нападника «Динамо» зараз нелегко. Ще й Фран Соль травмувався. Учора де Пена добре увійшов у гру як для першого матчу. Усі моменти були з його флангу. Головне, щоб він додавав від матчу до матчу і виглядав на полі все краще. Сподіваюся, що новий контракт він підпише не на півроку, а на триваліший термін. Усе в його руках. Хлопець він хороший, бажаю йому удачі.

- Ти займаєшся в залі разом із Франом Солем. Як проходить його реабілітація? Коли сам повернешся на поле?

- Так, ми з ним щодня в залі. Останні 4-5 днів він уже бігає на полі. Я вже пройшов найголовніше і з понеділка приступаю до роботи в загальній групі. Жодного дискомфорту немає, почуваюся добре. Готовий допомагати команді в найближчих матчах десь із травня. Головне, що ахілл мене вже не турбує і я правильно відновився.

- Соль уже знає українські слова?

- Знає, щось вчить. Але в основному це ненормативна лексика (сміється). Намагається вчити в основному російську мову, а не українську.

- Йому подобається Київ?

- Не знаю такого гравця, якому б не сподобався Київ. Він подобається всім легіонерам, вони можуть кудись сходити з сім'ями. Ніхто не скаржиться.

- У тебе влітку закінчується контракт...

- Не знаю, звідки у вас така інформація. Мій контракт не закінчується влітку.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ