Новини

  • 19 бер
  • 22:32
  • 4458 переглядів
друк

Андрій ЯРМОЛЕНКО: «У першому таймі грали добре, в другому – жахливо»

Після перемоги над «Чорноморцем» капітан нашої команди Андрій Ярмоленко поділився враженням від гри у програмі «ПроФутбол»:

- Я завжди кажу Станіславовичу, щоб під час стандартів більше довіряв мені перебувати у штрафному майданчику, тому що я дію, як Індзагі: головою м'яча, можливо, й не виграю, але всі відскоки мої (посміхається). Сьогодні так і сталося.

- «Чорноморець» грав у три центральні захисники, але, здалося, вам це не завадило?

- Ми очікували чогось подібного та знали, як грати і проти чотирьох захисників, і проти п'яти. У першому таймі, вважаю, зіграли добре, а в другому – жахливо. Не знаю, чому так відбувається, можливо, за рахунку 2:0 підсвідомо зупиняємося. На наші матчі й так ходить небагато вболівальників, але хоча б заради них потрібно грати й у жодному разі не зупинятися. Тренерський штаб також незадоволений другим таймом, фактично, після перерви у нас навіть не було моментів. Розберемо цю гру вже після приїзду зі збірної.

- Сергій Ребров відзначив, що команда трохи затиснута психологічно, в голові багато критики та морального тиску. Як ви з цим боретеся?

- На мене стільки бруду виливалося, що вже імунітет виробився. Всі читають соцмережі, в інтернеті будь-хто може де завгодно висловити свою думку, написати що хоче. У нас у команді зараз багато молодих хлопців, видно, що після невдалих матчів вони дуже сильно переймаються. Думаю, потрібно поменше читати інтернет, а працювати на тренуваннях. У молоді хороші перспективи. А критиків зрозуміти можна – ми не показуємо результат. В Україні більшість людей вболіває за «Динамо» й хоче, щоб ми вигравали. Але навіть у великих команд бувають спади та перебудови. Звичайно, ми хочемо радувати вболівальників грою та перемогами, але у цьому сезоні, на жаль, нам це не вдається.

- Вам забитий гол додав хорошого настрою перед від'їздом до збірної?

- Звичайно, забивати завжди приємно. Радий, що в новому році це вдалося, цей м'яч додасть упевненості. У збірної має бути серйозна гра.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ