Новини

  • 01 aug
  • 11:35
  • 3823 перегляда
друк

Андрій ЯРМОЛЕНКО: «Проти «Чорноморця» потрібно з перших хвилин грати впевнено та грамотно»

Нападник «Динамо» Андрій Ярмоленко згадав останній матч «Чорноморця» проти «Дніпра», розповів, як необхідно грати проти одеситів його команді, а також прокоментував свій можливий трансфер із «Динамо»:

- «Дніпро» несподівано пропустив два м'ячі від «Чорноморця», але, як висловився Руслан Ротань, добре, що у них «команда з яйцями». Нам же потрібно уникнути подібного, щоб потім не бігти вперед відіграватися та зрівнювати рахунок. Необхідно вийти на поле й із перших хвилин грати впевнено та грамотно. Про недооцінку суперника не може бути й мови.

- У ситуації з вашим можливим трансфером щось буде зрозуміло вже після вихідних?

- Розмови тривають, подивимося, що буде, адже ще є місяць. Поки в мене контракт з «Динамо», й я його відпрацьовую сумлінно.

- У матчі з «Чорноморцем» через дискваліфікацію не зможе взяти участь ціла група захисників...

- У нас достатньо футболістів, немає поділу на основних та запасних. Якщо хтось випав, думаю, тренерський штаб знайде, ким замінити. Є Бурда, Віда, Петрович може зіграти на позиції центрального захисника.

- Перед глядачами було приємніше тренуватися?

- Звичайно, завжди приємно, коли спостерігають не лише за нашими іграми, а й за тренуваннями. Будемо сподіватися, що такі акції проводитимуться частіше.

Copyright © 2015 FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ