Новини

  • 16 лип
  • 02:15
  • 5224 перегляда
друк

Андрій ЯРМОЛЕНКО: «Ми поступилися лише в тому, що «Шахтар» реалізував свої моменти, а ми ні»

Капітан київського «Динамо» поділився своєю думкою про поєдинок за Суперкубок України.

- Звісно, перед нами стояло завдання перемогти. Але пропущений нами швидкий м'яч, звичайно, позначився і на грі, і результаті. У нас теж були моменти, потрібно було їх реалізовувати.

- Що ви сказали вболівальникам, коли вони стали кидати фаєри на поле?

- Просто попросив не робити цього, запитав, навіщо вони це роблять. Звичайно, уболівальників теж можна зрозуміти, їх команда програє.

- Після фінального свистка ви говорили тет-а-тет з Олександром Хацкевичем. Ви, як капітан команди, відчуваєте відповідальність, що зараз новому тренеру потрібна підтримка?

- Звичайно, я відчуваю, що потрібно допомагати тренерському штабу. Не все у нас виходить, потрібно працювати. Потрібно проаналізувати гру і працювати далі. Як правило, хто виграє Суперкубок, потім програє чемпіонат. Будемо сподіватися, що ця тенденція матиме продовження.

- Сьогодні «Динамо» грало практично в чотири форварда. Такою була задумка - грати більше на атаку?

- Ми домовилися, що будемо з перших хвилин пресингувати. Розібрали гру «Шахтаря», домовилися, як будемо це робити. Моментами виходило, моментами - ні, але потрібно розуміти, що з таким суперником, як «Шахтар», коли пресингуєш, і суперник перехоплює м'яч, потрібно на максимальних зусиллях повертатися назад після втрати м'яча. У них дуже швидкі півзахисники, і якщо вони виграють підбір, то це в будь-якому випадку буде небезпечний момент.

- Чи не відчувалося, що це була досить-таки авантюрна тактика, з огляду на те, скільки небезпечних контратак провів «Шахтар»?

- Якби ми виграли, всі б говорили, що план на гру спрацював. Оскільки програли, звичайно, це не так. Моменти у нас були, потрібно було їх реалізовувати.

- Чи задоволені ви грою команди?

- Ми в кожній грі виходимо на поле і викладаємось по максимуму. Кожна гра складається по-особливому. Я не вважаю, що ми дуже сильно поступилися в чомусь «Шахтарю». Ми поступилися лише в тому, що вони реалізували свої моменти, а ми – ні.

- Чи задоволені ви особисто своєю грою?

- Звісно, ні. Команда програла, як я можу бути задоволеним?!

- Одеса не перший рік приймає матч за Суперкубок. Ви вважаєте це місто фартовим чи ні?

- Знаю одне, що тут люди люблять футбол. Стадіон був повний, грати було дуже приємно.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ