Новини

  • 25 лют
  • 20:23
  • 5082 перегляда
друк

Андрій ЯРМОЛЕНКО: «Гра мала сподобатися вболівальникам»

Капітан «Динамо» своїми активними діями посприяв виїзній перемозі своєї команди над «Зорею» (1:2) в матчі 19-го туру Ліги Парі-Матч.

- Після зимової паузи завжди важко входити у ігровий ритм. Чи відчули це на собі?

- Звичайно, було важкувато, але, думаю, гра вболівальникам мала сподобатися, оскільки моментів сьогодні було створено багато.

- Здалося, що перший пропущений м’яч не вивів команду з рівноваги…

- Щодо пропущеного м’яча, то тут є й моя провина, оскільки під час стандарту я мав повернутися та зайняти ту позицію, де перебував Чечер. На жаль, у цьому чемпіонаті в нас склалася певна тенденція швидко пропускати, після чого доводиться відігруватися.

- Ви взяли безпосередню участь в обох гольових комбінаціях. Це були награні комбінації?

- Тренерський штаб завжди просить центральних півзахисників вриватися до штрафного майданчика, як сталося в епізоді, коли забивав Гармаш. У другому моменті вдалося виконати хороший простріл із флангу, й Бєсєдін діяв як типовий нападник, зігравши на випередження.

- Склалося враження, що Сухоцький діяв проти вас персонально. Як вам гралося за такої опіки?

- Хороший захисник, було нелегко, але я не зациклювався на протистоянні саме з ним – у нас було завдання перемогти в цьому матчі.

- Головний тренер відзначив, що навіть під кінець матчу газон перебував у дуже хорошому стані…

- У Запоріжжі поле зажди в хорошому стані. Сьогодні ви самі бачили, як цілий день ішов то сніг, то дощ, але стан газону як на цю пору року дозволяв грати у футбол.

- Як би оцінили дебют Пантича та Шепелєва?

- Звичайно, Алексу ще потрібен час, оскільки присутній і мовний бар’єр, але видно, що це хороший захисник, і дай Боже, щоб він лише прогресував у нас. Що стосується Шепелєва, то це молодий футболіст, який не повинен зупинятися у своєму розвитку. Видно, що є й мислення, й із м’ячем добре працює, але найголовніше не зупинятися на тому, чого він зараз досяг.

- Взимку «Динамо» залишили дві легенди – Гусєв та Шовковський. Як без них зараз?

- Звичайно, їх не вистачає. Навіть коли приходиш на теоретичне заняття, незвично бачити порожніми їхні стільці. Але таке футбольне життя, й нам доведеться рухатися вперед уже без Олега та Саші – гравців, які багато зробили для «Динамо».

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ