• 16 лют 2017
  • 17:10

Андрій Шевченко: «Тренерів збірної не може не тішити, що Ребров робить ставку на українську молодь»

Головний тренер національної збірної команди України Андрій Шевченко, який минулого тижня відвідав тренувальний збір київського «Динамо», поділився своїми враженнями від побаченого.

- Два з половиною місяці перерви у футболі – великий термін. Cподіваємося, що наступного року нам вдасться запланувати і узгодити з усіма клубами проведення зимових зборів національної команди. Цього року ми лише відвідали збори провідних клубів. Є багато інформації, дуже приємно, що нам пішли на зустріч: у нас чудовий діалог і повне взаєморозуміння з головними тренерами цих команд.

В «Динамо» зараз багато української молоді, на яку Сергій Ребров робить ставку. Нас, як тренерів збірної, це не може не тішити. Це період контрольних матчів, а потім розпочнуться офіційні поєдинки. До гри з Хорватією ще більше місяця, і виокремлювати гравців по позиціях можна буде напередодні нашого збору. Дорога до збірної відкрита всім українцям. Те, скільки у нас було новачків восени, є беззаперечним тому підтвердженням, - цитує керманича збірної офіційний сайт ФФУ