Новини

  • 03 лют
  • 21:11
  • 1521 перегляд
друк

Андрій Шевченко та його помічники відвідали табір київського «Динамо» в Белеку (+ВІДЕО)

Вечірнє тренування київського «Динамо» в турецькому Белеку відвідав головний тренер збірної України Андрій Шевченко зі своїми помічниками – Андреа Малдерою та новим тренером із фізичної підготовки.

Вони прибули до Туреччини спеціально для того, щоб отримати інформацію про динамівських збірників із перших вуст – від головного тренера киян, а також щоб поспостерігати за гравцями та кандидатами до національної команди.

Андрій Шевченко та помічники вже чекали на приїзд динамівського автобусу у футбольному центрі Gloria. Спершу були теплі вітання, рукостискання та обійми. Керманич збірної досить довго спілкувався з Олексієм Михайличенком, поки гравці готувалися до заняття та розпочали розминку.

Потім Андрій Миколайович перекинувся декількома словами з динамівськими збірниками, а з деякими, зокрема з Віктором Циганковим, який займається за окремою програмою, поспілкувався трохи довше.

Тренери збірної планують бути присутніми на контрольному матчі «Динамо» зі словенською «Олімпією», який відбудеться в середу, 5 лютого.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ