Новини

  • 01 лист
  • 16:41
  • 336 переглядів
друк

Андрій АННЕНКОВ: «Пропустили два м'ячі, оскільки безвідповідально зіграли в обороні»

Асистент старшого тренера «Динамо» U19 Андрій Анненков прокоментував гру команди в домашньому матчі проти львівських «Карпат», який закінчився внічию 2:2:

- Важко щось коментувати. Почали добре, створили достатньо моментів, але не реалізували. Проглядалися атакуючі дії, хлопці робили те, що ми просили на установці. А потім так легко пропустили необов'язкові два м'ячі через те, що безвідповідально зіграли в обороні. Ці голи зламали наш початковий план на гру, і ми вже почали рятувати матч. Коли пропустили, пішла зовсім інша гра, стало важче розкривати оборону, виникли труднощі.

- Сьогодні вперше на матчі працювала система VAR. На вашу думку, вона допомогла?

- Імовірно, так. Арбітру, напевно, підказали, що була гра рукою, повернули момент, призначили пенальті. Мені важко щось коментувати. Надольський міг ще не один гол забити. Ось тоді і можна було б коментувати.

- Яка ваша думка про суперника? «Карпати» діяли несподівано?

- Ми знали рівень «Карпат» і націлювали хлопців, а вони не почули. У нас всі ігри з цією командою важкі. Постійно робимо на це акцент.

- Проведені заміни були націлені на те, щоб змінити стан справ на полі чи були заплановані заздалегідь?

- Ми робили заміни по грі для її посилення. А просто заміна заради заміни - це не для нас.

- Сьогодні грою через дискваліфікацію не міг керувати Ігор Костюк, як в команді сприйняли це?

- Звичайно, всі засмутилися через цю обставину. Тим більше, його вилучили за такий епізод, де зіграли емоції, а не грубість з його боку.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ