Новини

  • 12 лист
  • 15:00
  • 6494 перегляда
друк

Андрія Шевченка запросили на посаду головного тренера збірної України

Президент Федерації футболу України Анатолій Коньков прийняв рішення запросити на посаду головного тренера збірної України знаменитого динамівця Андрія Шевченка.

Андрій пройшов видатну школу таких іменитих клубів, як «Динамо» (Київ), «Мілан», «Челсі» під керівництвом легендарних тренерів: Валерія Лобановського, Карло Анчелотті, Жозе Моуріньо. Він мав унікальну можливість увібрати в себе їхній талант, їхні знання, їхній досвід. Необхідно відзначити, що свого часу Андрій Шевченко дебютував у молодіжній та національній збірних під керівництвом Анатолія Конькова. І сьогодні президент ФФУ пропонує Шевченку новий дебют!

Анатолій Дмитрович також наголосив у своєму коментарі офіційному сайту ФФУ, що вважає молодість Андрія позитивним фактором: «Згадайте - нікому не відомий як тренер, Хосеп Гвардіола за кілька років досяг неймовірних результатів! Я впевнений, Шевченко також зможе підкорити значні футбольні вершини в якості наставника головної команди країни, для цього у нього достатньо досвіду і характеру. А Федерація, в свою чергу, може гарантувати йому будь-яку необхідну допомогу в роботі з національною збірною».

www.dynamo.kiev.ua

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ