Новини

  • 25 бер
  • 00:10
  • 4222 перегляда
друк

Андрій ЯРМОЛЕНКО: «Найголовніше – ми перемогли»

Півзахисник київського «Динамо» та збірної України прокоментував товариський матч національної збірної України проти кіпріотів (1:0).

- Які емоції у вас від першого матчу збірної в цьому році? Як вам підтримка одеських уболівальників?

- Емоції лише позитивні, оскільки ми перемогли. Хоча це була не найкраща гра в нашому виконанні. Але найголовніше – ми перемогли, порадували вболівальників. Величезна їм подяка за те, що заповнили трибуни, підтримка була супер!

- Яких компонентів не вистачило Кіпру, щоб не програти Україні?

- Гадаю, обговорювати варто лише свою гру. У першому таймі ми грали краще, а в другому пропускали дуже багато контратак. Потрібно у цьому розібратися. Збірна Кіпру показала, що ця команда не така вже й слабка, й що вона вміє грати у футбол. Суперники могли нас покарати за наші помилки.

- Які враження від взаємодії з партнерами? Було помітно, що зіграності поки ще не вистачає...

- Ви ж розумієте, що з деякими хлопцями доводилося грати вперше, тому ще не на всі сто розуміли один одного. Але у нас ще багато часу до Євро-2016, щоб вивчити сильні та слабкі якості кожного з нас. Думаю, що у нас хороше поєднання молодості й досвіду, тому у нашої збірної хороше майбутнє.

- Нова форма виявилася фартовою для збірної України?

- Виходить, що фартовою. Найголовніше, щоб на Євро-2016 ми в ній показували хорошу гру й перемагали.

- Сьогодні обидві команди грали у відкритий футбол?

- Ми хотіли порадувати вболівальників хорошою грою. І ми грали, і Кіпр, тож давали один одному створювати моменти. Як кажуть, щастить сильнішим, і сьогодні удача була на нашому боці.

- Збірна Уельсу грає в інший футбол, там більше фактурних гравців. Їм буде складніше протистояти фізично?

- Ще не знаю. Для початку ми передивимося гру з Кіпром, обговоримо наші помилки. У цьому складі ми грали вперше, й один одного ще не зовсім добре знаємо. Гадаю, вже другу гру, проти Уельсу, маємо провести краще.

* фото А.Куцан

Copyright © 2016 FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ