Новини

  • 28 бер
  • 22:48
  • 3223 перегляда
друк

Андрій ЯРМОЛЕНКО приніс перемогу збірній України над Уельсом!

В останньому домашньому матчі в рамках підготовки до Євро-2016 збірна України на НСК «Олімпійський» обіграла учасника майбутньої фінальної частини першості континенту команду Уельсу – 1:0.

У цьому матчі головний тренер нашої дружини Михайло Фоменко використав чотирьох представників нашого клубу.

Євген Хачеріді бездоганно відіграв у центрі оборони, вчасно вступав в єдиноборства, після яких суперник або втрачав м'яч, або в кращому для нього випадку не мав гострого продовження в атаці.

В одному з епізодів, на 22-й хвилині отримав жовту картку.

Як завжди, намагався шукати гострі ходи Денис Гармаш, який на цей раз замість позиції під нападаючим, був зміщений в центральній зоні в її ліву частину.

На жаль, досить часто його передачі, особливо поперечні переривалися суперниками, після чого наш півзахисник був змушений вступати в боротьбу за м'яч, нерідко порушуючи правила і вже на 22-й хвилині занісши собі в пасив попередження.

Андрій Ярмоленко завдав у попередньому спарингу з Кіпром шість ударів по воротах суперників, а на цей раз обмежився лише двома.

Один з них на 27-й хвилині після подачі зі штрафного Руслана Ротаня він зробив гольовим, забивши свій 23-й гол за національну команду нашої країни.

Ще один київський динамівець, Сергій Сидорчук вступив у гру замість Ротаня на 59-й хвилині зустрічі, намагався придушити зрослу ближче до кінця зустрічі активність валлійців у середині поля, що від нього і вимагалось та з чим він гідно впорався.

* фото В.Раснер

Copyright © 2016 FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ