Новини

  • 08 черв
  • 11:16
  • 3310 переглядів
друк

Андрій ШЕВЧЕНКО: «У матчі зі Швецією готовий вийти з перших хвилин»

Капітан збірної України Андрій Шевченко після відкритого тренування на рідному динамівському стадіоні заявив, що в першому матчі групового етапу Євро-2012 проти національної команди Швеції він готовий вийти на поле зі стартових хвилин.

- Уся команда радіє, що на наше тренування прийшло багато людей. Сьогодні панувала чудова атмосфера. До матчу зі Швецією всі гравці підійдуть у відмінній фізичній формі, в тому числі й я. Вважаю, що готовий вийти на поле з перших хвилин, але стартовий склад формує тренерський штаб. Чесно кажучи, мені не важливо, скільки хвилин я проведу на полі, головне, щоб я зміг своїми діями допомогти команді.

Поки ми не говоримо про найближчу гру проти збірної Швеції, адже нам потрібно розслабитися, забути про дві поразки поспіль. Не буду заперечувати, у зустрічах проти Австрії та Туреччини у нашої команди складалося далеко не все, але на те були свої причини. Я вас запевняю, в матчі проти Швеції ви побачите абсолютно іншу гру у виконанні збірної України, - заявив Шевченко.

www.dynamo.kiev.ua

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ