Новини

  • 10 черв
  • 22:25
  • 3560 переглядів
друк

Андрій ШЕВЧЕНКО: «Поважаємо силу Швеції, але й у нас є свої козирі»

На прес–конференції, присвяченій першому матчу України на Євро–2012 проти збірної Швеції, Андрій Шевченко відповів на наступні питання:

– Швеція та Україна раніше вже тричі зустрічалися між собою. Яке це має значення напередодні завтрашнього матчу?

– Так, справді, ми зі Швецією провели вже достатньо багато зустрічей, і це дає нам багато інформації для підготовки до завтрашньої гри. Зокрема, мова про наш останній матч зі шведами. Ми знаємо силу цієї команди й поважаємо її. Але й у нас є свої козирі, які ми спробуємо завтра використати.

– За рахунок чого досягатимете успіху завтра?

– Аби був успішний результат, ми маємо зробити одне – забити м'ячі. Це й буде нашим головним завданням.

– На вашій батьківщині, Двірківщині, всі дуже вболівають за вас. Які слова передасте зараз на батьківщину?

– Дякую, що ви туди приїхали! Мені приємно, що в усій Україні нашу команду дуже підтримують та вболівають за неї. Усім уболівальникам хочу передати великий привіт! Приходьте завтра на стадіон та підтримайте команду!

– Хто є фаворитом у завтрашньому матчі?

– Вважаю, що фаворита у цій грі немає. Коли мова йде про настільки серйозні матчі, то віддати перевагу одній із команд неможливо.

– Що для вас означає проводити матч Євро в Києві, в Україні?

– Гадаю, для всіх наших гравців це багато означає. У тому числі й для мене. Тим паче, що я ніколи не грав на чемпіонатах Європи, хоч і виступаю за збірну України протягом 16-ти років. Грати в Україні на домашньому чемпіонаті Європи – велика честь для мене. Це дуже важливий турнір. Тому я радий, що потрапив до заявки збірної України на Євро–2012. Завтра головний тренер оголосить склад, і дізнаємося, хто буде представляти нашу країну у стартовому поєдинку турніру.

– Кого, крім Ібрагимовича, можете виокремити у складі збірної Швеції?


– Збірна Швеції – добре збалансована команда з одним яскравим лідером – Ібрагимовичем. Але навіть коли він був відсутній, шведська збірна завжди виглядала добре.

– Завтрашній матч можна розглядати як поєдинок, в якому зійдуться два колишні гравці «Мілана» – Шевченко та Ібрагимович. Що скажете з цього приводу?

– Перш за все, завтрашній матч має розглядатися як дуель збірних України та Швеції. Златан – великий гравець, який багато зробив як для збірної Швеції, так і для «Мілана», але робити такі порівняння не має жодного сенсу перед такими матчами, як завтрашній. Кожен, хто вийде на поле, гратиме за свою країну й робитиме все для того, аби його команда перемогла.

– Чи є у вас можливість стежити за іншими матчами Євро–2012?

– Так, звичайно. Ми дивимося ці поєдинки. Але зараз дуже багато футболу, і ми намагаємося якось абстрагуватися від нього. Коли футболу надто багато, це не йде на користь.

Але необхідно визнати, що Євро проходить дуже цікаво, вже на старті турніру сталося багато сюрпризів. Наприклад, поразка Голландії. Але помітно, що всі команди підійшли до чемпіонату добре підготовленими та показують непоганий футбол.

www.fcdynamo.kiev.ua * фото www.uefa.com

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ