Новини

  • 25 черв
  • 12:13
  • 9160 переглядів
друк

Андрій ШЕВЧЕНКО: «Своє рішення про те, що робити надалі, я буду приймати в колі своє родини»

Вчора нападник «Динамо» Андрій Шевченко разом із головним тренером збірної України Олегом Блохіним відвідали останньому чвертьфіналі Євро-2012, що проходив на НСК «Олімпійський».

Для Шеви, як для глядача, гра між збірними Італії та Англії була особливою, оскільки він не один сезон відіграв із деякими з футболістів, які боролися один із одним за вихід до півфіналу першості континенту. Євро ж для самого Андрія, яке стало його лебединою піснею в національній команді країни, вже позаду, і славетний динамівець зараз думає про своє найближче майбутнє, деякі перспективи якого він прояснив, відповівши на питання італійського порталу www.milannews.it:

- Яке майбутнє на вас чекає?

- Своє рішення про те, що робити надалі, я буду приймати в колі своєї родини. У мене багато можливостей для продовження кар'єри, але я не думаю про те, щоб залишитися в Європі. Мої найкращі роки? Вони пройшли в Україні та в "Мілані". Однак зараз прийшов час рухатися далі.

- Яке майбутнє чекає на «Мілан»?

- Відмінне. Доки в клубі Берлусконі та Галліані, команда буде залишатися великою. Ібрагімович? Він великий гравець, і якщо залишиться, то зможе вписати важливу сторінку до історії россо-нері.

www.fcdynamo.kiev.ua

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ