Новини

  • 18 aug
  • 15:53
  • 4376 переглядів
друк

Андрій МАДЗЯНОВСЬКИЙ: «Ми послідовні у маріупольському питанні»

Віце-президент ФК «Динамо» Київ Андрій Мадзяновський відповів журналісту «Футбольного клубу», чому юнацька команда біло-синіх (U-19) не поїхала на сьогоднішню гру до Маріуполя.

- Є дві офіційні причини. Перша і основна - це відкритий лист родичів юних футболістів на адресу керівництва країни. У цьому колективному зверненні було чітко заявлено, що родини не будуть ризикувати життями своїх дітей, відправляючи їх у зону підвищеної терористичної загрози.

Президент клубу не міг зайняти іншу позицію у цьому принциповому питанні. Він повністю солідарний з батьками молодих гравців, оскільки сам неодноразово акцентував саме на необхідності надання гарантій безпеки для всіх учасників змагань.

Друга причина - чисто процесуальна. Як відомо, засідання Комітету ФФУ зі стадіонів та безпеки, на якому обговорювалася подальша доля проведення матчів УПЛ в Маріуполі, відбулося лише вчора вдень. Офіційно оформленого рішення з даного питання порядку денного клуб досі не отримав. Тому навіть з точки зору дотримання регламентних процедур у нас не було правових підстав поспішати виїжджати до міста, що знаходиться в зоні бойових дій проти незаконних сепаратистських формувань.

Нехай на нас не ображаються маріупольські хлопці. Коли відповідальні мужі ФФУ і УПЛ владнають усі правові нюанси проведення змагань у цьому славному українському місті, а «Динамо» наполягає саме на цьому, тоді ніщо не завадить насолодитися красивим футболом у виконанні гідних суперників.

footclub.com.ua

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ