Новини

  • 09 лют
  • 18:50
  • 1084 перегляда
друк

Олексій Михайличенко: «Намагаємося урізноманітнити нашу гру»

Наставник «Динамо» Олексій Михайличенко прокоментував третій контрольний матч своїх підопічних на другому турецькому зборі проти команди «Борац» із Боснії і Герцеговини (динамівці здобули перемогу з рахунком 4:1):

- Сьогодні команда втілила в контрольному поєдинку те, над чим ми працювали на тренуваннях. Звісно, ми тренуємо те, що може стати нам у нагоді під час гри. У матчі з «Борацем» удалося реалізувати свої моменти, але потрібно говорити про гру загалом. Це був хороший спаринг, на полі було багато боротьби, особливо в першому таймі, коли команда суперника ще була свіжою, давала хороший опір і змушувала нас рухатися.

- Ближче до кінця збору тренувальні навантаження будуть зменшуватися, а акцент зробите на контрольних матчах?

- Ні, ми приїхали сюди працювати, тому навантаження знижуватися, звичайно ж, не будуть. Але певні корективи, звісно, будуть внесені, оскільки нам ще потрібно провести три матчі. Тож будуть різні види і тренувань, і ігор.

- З чим пов'язана відсутність у заявці на сьогоднішню зустріч Віталія Буяльського?

- У нього невелике ушкодження - нічого серйозного, просто забій, але ми сподіваємося, що завтра-післязавтра він уже повернеться до загальної групи.

- Здалося, що сьогодні команда більше атакувала лівим флангом, особливо в першому таймі, чи ви ставили таке завдання перед виходом на поле?

- Ні. Намагаємося атакувати обома флангами і максимально урізноманітнити нашу гру. Коли це виходить, коли суперник не встигає перекрити зони, виникають моменти і загрози. Тож повторюся, грати тільки лівим флангом, тільки правим чи тільки через центр ми не даємо, оскільки нам потрібна різноманітність в атаці і використання обох флангів. Крім того, сьогодні ми забили м'яч із середини поля, це зробив Момо (Мохаммед Кадір, - прим.). Звісно, чим більше цього розмаїття, тим складніше для суперника.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ