Новини

  • 08 груд
  • 19:57
  • 1621 перегляд
друк

Олексій Михайличенко: «Сьогодні багато футболістів «Динамо» не зіграли на своєму рівні»

Прес-конференція головного тренера "Динамо" після матчу з "Зорею".

- На перший погляд здається, що "Зоря" сьогодні просто краще грала у футбол. Ви з цим згодні?

- Давайте говорити про те, що кожна команда обирає тактику на матч. І перемагає та команда, яка реалізовує свій план на гру. На жаль, ми не змогли реалізувати те, що задумали. З перших хвилин ми просто жахливо увійшли в гру і дали відчути супернику впевненість, чому сприяв швидко пропущений нами м'яч.

Ми припускалися багатьох помилок, особливо в обороні. Насправді, можна сказати, що "Зоря" сьогодні виглядала краще ніж ми. Бувають матчі, коли не йде гра в одного-двох футболістів. Навіть тоді вже команді може бути важко. На мою думку, не вдаючись у подробиці, можна сказати, що сьогодні багато футболістів "Динамо" не зіграли на своєму рівні.

- Головна причина поразки - гравці не виконали установку або тренерський штаб помилився з планом на гру? І друге питання: чи можна назвати "Динамо" і "Зорю" на сьогоднішній день рівними командами?

- Рівні команди чи ні - подібні висновки можна робити лише наприкінці сезону. По одній грі складно робити такі висновки.

Що стосується причини поразки... Звичайно, ми не знімаємо з себе відповідальності. Можливо, команда сьогодні не так спрацювала, як було потрібно. Для реалізації тактики на гру потрібно бути готовими як фізично, так і психологічно. На мою думку, ми більше програли в плані психології, ніж у фізиці, особливо на початку зустрічі.

- Чому пропустив матч Шепелєв?

- Сьогодні ми були дещо обмежені у варіаціях гри і складу. На жаль, Шепелєв застудився і не зміг узяти участь у грі. Миколенко ще також не був готовий грати. На мою думку, ми знайшли оптимальний варіант складу. Але ще раз повторюся, головна причина невдачі, як на мене, у тому, що в нас не вийшла та гра, на яку ми розраховували. Це насамперед психологія на початку матчу, адже це вже не перша гра, яку ми починаємо не так зібрано, не так агресивно, як цього вимагає сама гра. А потім уже важко перебудовуватися. Але я вдячний гравцям за те, що вони, навіть граючи вдесятьох, знайшли в собі сили, характер для того, щоб намагатися змінити ситуацію, яка склалася.

- Можливо, причина такого настрою криється в думках про майбутній вирішальний матч із "Лугано" в Лізі Європи?

- Не хотілося би думати про це. Звичайно, матч із "Лугано" дуже важливий. Але і гра з "Зорею" була не менш важливою. 

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ