Новини

  • 31 трав
  • 19:44
  • 1228 переглядів
друк

Олексій Михайличенко: «Хлопці віддали на полі все, що могли на сьогодні, і навіть більше»

Головний тренер київського "Динамо" Олексій Михайличенко в коментарі клубному каналу оцінив гру та фізичну готовність своїх підопічних у першому офіційному матчі після виходу з карантину - проти "Шахтаря" у 24-му турі Favbet Ліги (1:3).

- Олексію Олександровичу, що не вийшло сьогодні, щоб здобути гідний результат?

- Не вийшло не програти, до кінця витримати той темп і гру, які ми намітили. Але це цілком зрозуміло, адже у нас ще не той ігровий тонус. Хлопці старалися, віддали всі сили, які у них були на сьогодні, грали до кінця, на перемогу. На мою думку, "Шахтарю" не можна дозволяти довго контролювати м'яч, але реалії сьогоднішнього дня не дозволяють протримати це всі 90 хвилин. На жаль для нас, "Шахтар" краще використовував свої моменти.

- Кияни виглядали краще за "Шахтар" у першому таймі, але в другій половині матчу трохи підсіли. Це пов'язано з довгою паузою під час карантину?

- Звичайно, це цілком природно. Навіть у цій ситуації ми не провели жодної гри по 90 хвилин, просто не мали такої можливості. Шкода, що "класико" відбулося відразу після карантину, не давши можливості та часу набрати оптимальної форми. Але такі реалії, потрібно було з них виходити. Хочу ще раз сказати, що у мене немає жодних претензій до хлопців. Вони віддали на полі все, що могли на сьогодні, і навіть, може, трохи більше. Десь не вистачило виконавської майстерності, не тільки в атаці, але і в обороні, десь "Шахтар" краще використовував свої моменти, ніж ми.

- Чи вистачить тижня, щоб відновитися до другого офіційного матчу з "Олександрією"?

- Це абстрактні розмови, тільки сама гра все може показати. Будемо намагатися зробити все для цього. Звичайно, наступний матч повинен бути набагато кращим. Будемо сподіватися та будемо працювати над цим.

- Уболівальники зустріли команду перед стадіоном. Бачили їхнє фаєр-шоу?

- Це прекрасно! Величезне спасибі вболівальникам за те, що прийшли підтримати та вірять у нас. Їхня підтримка завжди відчувається. Усім здоров'я!

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ