Новини

  • 19 січ
  • 18:51
  • 1253 перегляда
друк

Олексій Михайличенко: «Вийшов хороший спаринг за рухом, навантаженням та змістом» (+ВІДЕО)

Наставник «Динамо» Олексій Михайличенко прокоментував перший контрольний матч його команди на зборі в Туреччині проти варшавської «Легії» (1:1):

- Це була нормальна контрольна гра для зборів. Це наш перший спаринг після кількох днів роботи з м'ячем на фоні навантажень. Хочу підкреслити, що спеціально ми до нього не готувалися. Загалом вийшов дуже хороший спаринг і за рухом, і за навантаженням, і за змістом. Була досить цікава гра, ми спробували нові зв'язки і нові схеми, і в результаті побачили те, що хотіли отримати від цієї гри.

- Поки ваші підопічні витримують 45 хвилин змішаним складом?

- Звичайно. Завтра знову буде матч, і знову хлопці зіграють по 45 хвилин. Це нормально для підготовчого періоду.

- За першу команду дебютував захисник Ілля Забарний. Яка ваша думка про його гру?

- Ілля в цьому матчі діяв досить непогано, був надійний, що й вимагається від захисника, а також добре починав атаки. Він витримує запропоновані навантаження, радує, що в цілому і решта хлопців із ними справляється і готує себе до другої частини сезону. Це ж стосується і Каргбо, чий дебют ви також сьогодні бачили. Ми будемо використовувати його на різних позиціях, і те місце, на якому він грав сьогодні, для нього не нове. Для нього це був перший досвід виступів за першу команду «Динамо», як і для Іллі, тому вони не показали все, на що здатні. Хлопці придивляються, намагаються виконати командні дії. Повторюся, це всього лише перша гра на зборі, і вона носить статус контрольної, тут однаково важливі і результат, і підготовка, а також награвання нових зв'язків, взаємодій і тактичних побудов.

- Автором першого динамівського гола в новому році став Георгій Цитаїшвілі. Що думаєте з цього приводу?

- Звичайно ж, я дуже радий, що йому вдалося забити. А взагалі всі хлопці дуже старалися. Звичайно, не обійшлося без помилок, але це цілком природно, адже, повторюся, ми всього кілька днів працювали з м'ячем перед першим контрольним матчем.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ