Новини

  • 09 лип
  • 02:36
  • 484 перегляда
друк

Олексій Михайличенко: «Кубок України на своєму місці»

Флеш-інтерв'ю Youtube-каналу УАФ головного тренера «Динамо» Олексія Михайличенка після фіналу Кубка України сезону 2019/20, у якому наша команда в серії пенальті перемогла полтавську «Ворсклу».

- Вітаємо з перемогою! Це була непроста, нервова гра, яка виправдала статус фіналу Кубка України. Ваші відчуття після матчу?

- Спокійно ставитися до цього не можна, я це дуже багато разів і сам відчував і чув від багатьох і сам говорю, що якщо немає хвилювання перед кожною грою, ти емоційно порожній і тобі нема чого займатися цією справою. Те, що ти готуєш, що розповідаєш команді, бачити результат - результат своєї роботи, інших критеріїв немає. Хочу ще раз привітати всіх уболівальників київського «Динамо» з цієї великою перемогою, з тим, що ми повернули Кубок в наш клуб. Ми постараємося на цьому не зупинятися і йти далі і далі.

- Головним завданням залишається Ліга чемпіонів?

- Тут не потрібно говорити головне або другорядне завдання. Не може бути Кубок другорядним завданням, не може бути Ліга чемпіонів другорядною. Це головне завдання для такого клубу, як «Динамо» Київ, і завжди буде головним. Я повторюся, що ми з хлопцями поговорили - якщо вас влаштовує Ліга Європи, давайте святкувати, якщо нам мало цього і потрібна Ліга чемпіонів, давайте готуватися до наступної гри. Тільки готуватися до наступної гри, інших варіантів не розглядає вся команда.

- У непростій ситуації, яка склалася в «Динамо» з центральними захисниками, ви поставили молодого Сироту разом із Шабановим. Чи задоволені ви його грою, враховуючи пропущений гол на початку матчу? Або ж той момент є наслідком браку досвіду?

- Будемо звертати ще більше уваги на це. Ми прекрасно розуміємо, що кожна команда працює над стандартними положеннями і кожна команда хоче протидіяти. Але все-одно зі стандартних положень забивається багато м'ячів, саме цей елемент індивідуальної помилки дуже великий - хто сильніше грає один в один, хто краще використовує свої якості. На жаль, ми не розібралися, і найприкріше, що це було на самому початку матчу, коли нічого впринципі цього не віщувало, і потім ми самі дали козирі «Ворсклі» в тому, що вони грають на контратаках, як вони, напевно, і готувалися до гри.

- Момент коли ви зрівняли, Вербич узяв на себе ініціативу, як справжній лідер. Ви очікуєте голів від таких гравців як Беньямін?

- Звичайно, шкода, що він ще не забив кілька голів у моментах, які були. Нервозність і та відповідальність фіналу, коли за плечима великий шлях і від однієї зустрічі все залежить, вона тяжіє дуже сильно. До цього звикнути не можна, це потрібно щоразу переборювати.

- Поділіться, які слова сказали хлопцям перед серією пенальті?

- Ні, це робочі моменти, тут не потрібні були гасла, усі це прекрасно розуміли. Ми визначилися, хто б'є і в якій послідовності. Навіть перед «Минаєм» у півфіналі і, звичайно, перед «Ворсклою» ми теж відпрацьовували 11-метрові удари, тому що Кубок не терпить зневаги або ще чогось, тому ми готувалися до цього.

- Те, що команда витримала таку довгу серію пенальті - наслідок роботи саме в цьому компоненті?

- Ви знаєте, говорити однозначно дуже важко, тому що впевнений, що і Полтава готувалася до 11-метрових. Тут усе індивідуально - нерви, самовладання зіграли головну свою роль.

- «Динамо» 5 років не вигравало Кубок України...

- Я дуже радий. Кубок на своєму місці.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ