Новини

  • 07 бер
  • 19:41
  • 1638 переглядів
друк

«Олександрія» - «Динамо»: прес-конференція Олексія Михайличенка

Головний тренер київського "Динамо" відповів на запитання журналістів після перемоги над "Олександрією" в матчі 22-го туру Favbet Ліги (3:1).

- Скажу коротко: результат цієї гри, звичайно ж, був дуже важливий у момент розподілу місць у шістці. Ми мали можливість і дуже хотіли повернути собі другу позицію, і з цього будувалася гра.

"Олександрія" хотіла перемогти не менше за нас, ми бачили, який у них настрій. Багато в чому матч вийшов схожий на кубковий, хоча на Кубок ми будемо з ними грати буквально через кілька днів. Але такий розклад, тут нічого не змінити.

- Чи шкодуєте ви, що на цьому матчі не було VAR?

- Зараз мені важко це оцінити. Я якось торкнувся теми VAR, і не всі зрозуміли, що я хотів сказати, почалися якісь статті про рівні умови... Я хотів тільки донести свою думку, що VAR потрібно вводити на всіх іграх або не вводити взагалі. Тому що сам принцип змагання має на увазі рівні умови для всіх. Це не критика, а просто мої думки. Я вважаю, що при розподілі шісток два останні тури повинні гратися в один час і в один день, щоб усі були в рівних умовах. І телебачення не повинно впливати на регламент змагань. Це на мій погляд. Можливо, я помиляюсь.

- Як ви сприйняли дискваліфікацію Бєсєдіна?

- З великим жалем. Усе-таки ми сподівалися, що, як то кажуть, пронесе. Але це вже сталося, і потрібно це прийняти. Звичайно, це втрата, і ми бажаємо Артему, щоб він не падав духом, а дотерпів цей час і повернувся у футбол. Це дуже важливо. Ми завжди будемо його підтримувати та завжди будемо з ним.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ