Новини

  • 12 лип
  • 21:47
  • 735 переглядів
друк

«Олександрія» - «Динамо». Післяматчева прес-конференція Олексія Михайличенка

Пропонуємо до вашої уваги прес-конференцію головного тренера "Динамо" Олексія Михайличенка за підсумками матчу з "Олександрією" в 30-му турі Favbet Ліги (2:2).

- У контексті цієї гри не можна не згадати фінал Кубка України, який був тривалим, важким і нервовим. На нього було витрачено багато сил і емоцій. Тому план на сьогоднішню гру ми побудували так, щоб якомога більше освіжити команду, і побудували двома різними таймами. Не тільки для того, щоб домогтися результату в сьогоднішньому матчі, якого ми, звичайно ж, зобов'язані були домагатися, але й у перспективі ще однієї важливої ​​гри з "Зорею", яка відбудеться в четвер.

Вважаю, що без помилок не обійшлося і перший тайм удався не зовсім так, як ми його планували. Другий тайм усе поставив на свої місця, але, на жаль, на останніх хвилинах ми пропустили другий пенальті. Якщо було б треба - був би і третій... Це все, що я можу сказати.

- Чи не було побоювань, що стартовий склад вийшов у неоптимальному варіанті?

- Ні, таких побоювань абсолютно не було. Усі гравці, які були задіяні, - це обойма основного складу. Звичайно, деякі футболісти віддали занадто багато сил і емоцій. Помилки відбулися не просто так: бувають тактичні помилки та прорахунки, а буває просто брак уваги та концентрації - елементарні помилки, які не дозволили нам досягти того результату, який ми, вважаю, по цій грі повинні були заслужити.

- З якої причини до Олександрії не приїхали Миколенко та Соль?

- Миколенко та Соль травмовані, Кадірі та Піварич пропускали матч через перебір жовтих карток. Такі кадрові проблеми, напевно, є у кожної команди, особливо після карантину, коли ми граємо в найжорстокішому режимі. У нас кожна гра схожа на фінал Кубка. Тому я хочу тільки подякувати хлопцям за те, що вони знаходять сили, старання, бажання та характер, щоб не тільки грати, але і битися за результат, який нам потрібен.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ