Новини

  • 05 січ
  • 16:39
  • 3203 перегляда
друк

Олександр РИБКА: «Динамо» назавжди залишиться в моєму серці»

29-річний вихованець київського «Динамо», контракт якого з «біло-синіми» добіг завершення, недовго залишався без клубу, вже поповнивши лави турецького клубу «Карабюкспор».

«Ще влітку в мене були пропозиції піти, але в мене було ще шість місяців контракту з «Динамо». Ніхто не хоче платити гроші за гравця, у якого залишається півроку контракту. Просто так мене теж ніхто відпускати не хотів. Я вважаю, що свій контракт сумлінно відпрацював.

Чому не зміг стати основним голкіпером «Динамо»? Після дискваліфікації я пройшов хороші збори з командою, потім виходив у стартовому складі. Просто я зробив кілька помилок, які вплинули на результат. Я вважаю, що ті матчі, в яких я грав, провів на хорошому рівні.

«Динамо» назавжди залишиться в моєму серці. Все, що я вмію на футбольному полі, мене навчили у «Динамо». Я можу лише побажати успіхів команді Сергія Реброва. Я завжди буду вболівати за «Динамо». Хочу подякувати президенту клубу та головному тренеру за той час, який я провів у цьому колективі!» - заявив Олександр в інтерв'ю sport.ua.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ