Новини

  • 12 квіт
  • 17:50
  • 983 перегляда
друк

Олександр Процюк: «Хлопці сумлінно ставляться до програми тренувань»

Тренер із фізпідготовки «Динамо» U21 Олександр Процюк в інтерв'ю офіційному сайту «біло-синіх» розповів про роботу молодіжної команди під час карантину, пов'язаного з COVID-19.

- У якому режимі займається «Динамо» U21?

- В одному з месенджерів у нас є своя група, куди я скидаю програму тренувань з ілюстраціями і докладною інструкцією. Працюємо в тижневому циклі. Тримаємо контакт із Віталієм Кулибою. Я з ним раджуся щодо занять, погоджую навантаження для хлопців.

- Який напрямок мають тренування?

- Тренування спрямовані на роботу над м'язами кора, плюс, калістеніка - силові заняття з власною вагою, а також бігова робота. Тренування виконуються в домашніх умовах, на свіжому повітрі. Але таке навантаження не зрівняється з роботою в групах, техніко-тактичними, ігровими вправами. А ми підбираємо заняття, які розраховані на домашнє виконання. Наші тренування мають підтримуючий характер, щоб гравець міг повернутися до роботи через два-три тижні. Індивідуальні тренування - це одне, а працювати в групах із м'ячем - інше.

- Чи контролюється тренувальний процес?

- Хлопці сумлінно ставляться до програми, займаються. Підтримують форму не тільки завдяки тренуванням, а й режиму дня. З Юрієм Морозом регулярно підтримуємо контакт. Ніхто не думав, що карантин так затягнеться. Якщо футболіст пропустив два тижні, то набрати форму йому буде зовсім нескладно, а якщо місяць або більше, то вже потрібен певний відрізок часу, щоб увійти в робочу колію, бути готовим до чемпіонату, набрати певні кондиції.

- А чим ви займаєтеся під час карантину?

- Займаюся саморозвитком, вивчаю англійську мову, читаю лекції для підвищення кваліфікації англійською, дивлюся фільми, серіали. Намагаюся час проводити з користю. Хочеться, щоб ми скоріше повернулися до тренувань, повноцінної роботі, ігор. Професійний спортсмен не може так довго жити без футболу, але головне, щоб усі були живі, здорові. Сподіваюся, усе буде добре.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ