Новини

  • 28 бер
  • 18:00
  • 1883 перегляда
друк

Олександр ХАЦКЕВИЧ: «Найголовніше зараз – аби всі підійшли в хорошому стані до найближчої гри»

Головний тренер київського «Динамо» розповів про підготовку команди до найближчих матчів після повернення гравців із національних збірних.

- Усі гравці повернулися до розташування клубу в хорошому настрої. Хіба що тільки Вербич каже, що в другому матчі на своєму полі його збірна мала перемагати. Але це вже питання збірних. Головне, що настрій у всіх хороший. Поки не всі можуть узяти участь у тренуванні, є пошкодження у Тамаша Кадара, але основна частина гравців здорові. Не всі отримали ігровий час, але таким було рішення тренерів збірних, потрібно поважати їхню думку.

- За кілька днів «Динамо» проведе виїзний матч проти «Зорі». Яким є план підготовки, як ви будете підводити стан гравців до спільного знаменника?

- Насамперед ми дали гравцям відпочити. У нас був важкий графік ігор, коли ми брали участь і в єврокубках, і в чемпіонаті. Хтось провів за цей період десять матчів, хтось менше. Найближчими днями ми визначимо, хто зараз у якому стані. У нас буде і по два тренування на день, а на неділю запланована двохсторінка. З сьогоднішнього дня ми починаємо готуватися до другої частини чемпіонату.

- Ви вже обмірковуєте кубкову битву з «Шахтарем», яка відбудеться після зустрічі з «Зорею»?

- Ми рухаємося від гри до гри. Протягом наступного тижня нам знову доведеться провести два матчі, але до цього графіка, як показали матчі й у єврокубках, і в чемпіонаті, команда готова. Найголовніше – аби всі підійшли в хорошому стані до першої гри, як у психологічному плані, так і у функціональному.

- Як скоро повернуться на поле форварди Артем Бєсєдін та Фран Соль?

- Артем уже вийшов на поле, у нього починається бігова робота. Франу поки ще рано. Я сподіваюся, що ми ще побачимо обох на полі в цьому сезоні.

- Ви залучаєте до своїх тренувань молодь із дубля?

- Та група, яка з нами працювала, продовжує працювати. Є хлопці і з молодіжної команди, які беруть участь у тренувальному процесі. Однак у них теж триває чемпіонат. Зараз ведеться безпосередня підготовка до ігор чемпіонату.

- Які зміни ви би відзначили у стані «Зорі» з моменту недавньої зустрічі на «Олімпійському»?

- Кожна гра – це окрема історія. Зрозуміло, що поразка з рахунком 0:5 є дуже болісною для суперника. У них буде позамежний настрій реабілітуватися перед своїми вболівальниками. У них є свої завдання, у нас – свої.

- Чи буде в неділю в українських футболістів вашої команди час виконати свій громадянський обов'язок?

- Безумовно, вибори президента країни – важлива подія. У кожного гравця є своя думка, і час висловити свою позицію в бюлетенях у них теж буде.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ