Новини

  • 16 вер
  • 19:44
  • 2738 переглядів
друк

Олександр ХАЦКЕВИЧ: «Потрібно додавати у грі в атаці»

Головний тренер ФК «Динамо» Київ поділився своєю думкою про матч із луганською «Зорею» в Запоріжжі під час післяматчевої прес-конференції.

- У нас завжди із «Зорею» матчі безкомпромісні, так було і минулого року, як тут, так і в Києві. Думаю, вболівальники отримали задоволення від гри обох команд. Хороший суперник. Наприкінці зустрічі нам, можливо, не вистачило свіжості, тому що лише в четвер команда зібралася після матчів збірних. Кінцівка мене трохи розчарувала. Весь інший час ми більше володіли м'ячем. Нам важко даються моменти, але ми розуміємо, що нападники в нас грають молоді. До того ж, у нас кожного разу нове поєднання, то Русин – Шепелєв, то Супряга – Дуелунд, які вийшли на заміну. Через ігри, через роботу на тренуваннях нам потрібно додавати у грі в атаці. Досвід приходить із роками, а майстерність відточується на тренуваннях.

- Коли Бєсєдін повернеться на поле? Адже була інформація, що він повинен незабаром відновитися...

- Його відновлення затягнулося. Він ще не працює в загальній групі. Коли лікарі дадуть добро, тоді він і буде грати. Можливо, у вівторок-середу. Його відновлення проходить важко. Звичайно, ми сподіваємося на повне його повернення, але футболіст у першу чергу має бути здоровий.

- На прес-конференції після попереднього матчу ви казали, що можете залишити посаду головного тренера. Що вплинуло на ваше рішення залишитися?

- Це були емоції. Є позитивні емоції, є негативні. Тоді на тлі негативного результату я щось десь сказав. Словом можна й образити когось. Я в певній мірі неправильно повівся. На сьогоднішній момент ми продовжуємо працювати. У нас була зустріч усієї команди з президентом клубу. Є напрямок, ми рухаємося крок за кроком та маємо додавати.

- Як оціните дебют Дуелунда?

- Не скажу, що він підсилив гру, але це лише перший його матч. Він приєднався до нас лише в середу. Функціонально він добре готовий, це показало й тестування, але все одно йому потрібен час на взаєморозуміння з партнерами. Лише через ігровий час прийде ефективність його гри.

- Нападники «Динамо» мало забивають... У той же час за дубль та «Динамо» U19 яскраво грає нападник Ісаєнко. Чи стежите ви за ним? Чи є у нього шанси дебютувати вже у цьому році?

- У нас і так одні молоді нападники. Ісаєнко, дійсно, непоганий хлопець. Можна навіть сказати, хлопчина, зі зростом 168 см та вагою 50 кг. Але тут грають мужики, тут дорослий футбол. Те, що у нього хороші дані – безперечно, ми стежимо за його іграми, але йому ще насправді зарано грати за першу команду.

- З огляду на те, що «Динамо» врятувалося від поразки, нічийний результат ви записуєте більше до активу чи до пасиву?

- Нічийний результат для нас усе одно, що поразка. Але за ставлення я вдячний команді, хлопці виконували на футбольному полі те, про що ми домовлялися. Результат закономірний. Зрозуміло, що хлопці засмучені, адже ми втратили сьогодні два очки. Але, думаю, і в «Зорі» вважають так само.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ