Новини

  • 13 груд
  • 22:26
  • 1736 переглядів
друк

Олександр ХАЦКЕВИЧ: «Необхідно створювати більше моментів і реалізовувати їх»

Головний тренер «Динамо» Олександр Хацкевич відповів на питання журналістів на післяматчевій прес-конференції після поєдинку з «Яблонцем» (0:1).

- По грі: не вистачало агресії попереду в першому таймі і дуже легко дозволяли доходити до наших воріт через центр, не дограли стандарти.

Але без поразок не буває перемог. Хлопці прагнули закінчити рік на позитиві, ніяких чемоданних настроїв і розслабленості не було, але не вдався перший тайм. Необхідно створювати більше моментів, реалізовувати їх і додати агресії в атаці.

- Наскільки серйозна травма Дуелунда? І як вам поле після вчорашнього матчу на НСК?

- По футболістові поки ніякої інформації немає, він поїхав в клініку. По полю, як для 13 грудня, воно було в хорошому стані, не дивлячись на матч днем ​​раніше, завдяки роботі персоналу і агрономів.

- Оцініть дебют Цітаїшвілі? І як у «Динамо» виходить краще на вістрі атаки - з Бєсєдіним або Вербичем?

- Гео вийшов досить активно і в першій же атаці гостро зіграв, віддав передачу. З Вербичем або Бєсєдіним? Вони трохи різнопланові футболісти.

- Чи може Гармаш бути виставлений на трансфер?

- Конкуренція досить висока. Потрібно знаходити мотивацію і боротися за місце в команді. Він хороший хлопець і футболіст. Але необхідно бути прикладом для хлопців як у тренувальному процесі, так і в побуті. Він сам повинен визначитися, чи хоче він боротися або просто плисти за течією. Одного факту, що він давно в команді, недостатньо.

- Що скажете про прогрес орендованих хлопців, які виступають за «Зорю»?

- Прогрес Тимчика помітний неозброєним оком у багатьох компонентах. Але до літа і він, і Михайличенко, і Лєднєв - гравці «Зорі».

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ