Новини

  • 21 лист
  • 12:57
  • 2074 перегляда
друк

Олександр ХАЦКЕВИЧ: «Налаштовуємося на перемогу, яка гарантує нам перше місце в групі»

Головний тренер київського «Динамо» Олександр Хацкевич розповів про завдання на матч п'ятого туру групового етапу Ліги Європи проти «Скендербеу».

- Мінімальне завдання виконано - вихід до весняної частини Ліги Європи. Але є максимальне завдання - перше місце в групі. Тому ми налаштовуємося на перемогу, яка вже повністю гарантує нам перше місце, незалежно від того, як зіграє «Партизан» із «Янг Бойз». Сьогодні ми почали готуватися до гри, нагадали хлопцям, як починали перший тайм. Тож візуально вони згадали, як ми грали зі «Скендербеу», тому що давно ми з ними не зустрічалися. Команда граюча. Налаштовуємося на те, що нам потрібно зіграти в обороні надійніше, ніж у першому домашньому матчі.

- Непроста дорога буде. Вирішили провести тренування вдома, щоб там не втрачати часу? Як організаційно змінилися плани в порівнянні з попередніми виїздами?

- Те, що ми не будемо тренуватися за день до гри на стадіоні, де на нас чекає гра, - це тому, що далеко їхати. Ми в день гри проведемо розминку там, на місці. Поле випробуємо тільки перед грою. А так, плани не змінюються. Завтра проведемо тут нашу передматчеву розминку і поїдемо, за тим планом, який ми склали. Думаю, що він більш оптимальний, ніж ми будемо їхати 80 кілометрів і повертатися - сенсу немає.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ