Новини

  • 11 груд
  • 10:24
  • 1852 перегляда
друк

Олександр ХАЦКЕВИЧ: «Чим більше ми наближаємося до «Шахтаря», тим більше судять в один бік»

Головний тренер київського «Динамо» Олександр Хацкевич прокоментував роботу арбітрів на матчі 19-го туру чемпіонату України між «Олександрією» та «Динамо» (0:0) в ефірі програми «Профутбол».

- Було три моменти. Не беру момент із Кадаром, але з Мораесом та Бєсєдіним... Коли людина прокидає м'яч, а його б'ють ззаду і є контакт із футболістом, а найкращий суддя України не ставить пенальті, та ще й видаляє нашого гравця, то я можу сказати, що це чиста упередженість. У мене є свої очі, я перебуваю ближче до поля і навіть чую, коли був контакт. Коли йде передача і м'яч летить у зону Мораеса, а його відверто валять, то мені не потрібні жодні повтори.

- Про що ви розмовляли з арбітрами?

- Що ми можемо вдіяти? Ми не можемо вплинути на рішення судді. Це найкращий суддя України, тому у нас немає суддів ані на чемпіонаті світу, ані на чемпіонаті Європи.

- У цьому матчі було три вилучення. Зокрема Олега Лужного не побоявся вилучити головний арбітр - за що?

- Це спитайте у найкращого судді. Він сьогодні був готовий вилучити будь-якого нашого футболіста і тренера. Так, було велике напруження, емоції вирували, але арбітр теж повинен розбиратися в моментах. А коли я у четвертого судді питаю, чому не було пенальті, він говорить, що є головний арбітр, і він відповідає за це. Але четвертий суддя впливає на вилучення нашого тренера. Це вже виходить незакономірно. Тут він може вплинути на рішення головного судді, коли стоїть біля бровки. Так якщо головний суддя не бачить момент із падінням Мораеса або Бєсєдіна - теж тоді бери участь. Немає слів... Ми втратили сьогодні два очки, але по грі ми мали повну перевагу.

- Упередженість - поодинокий випадок? Чи ви відчуваєте її періодично?

- Чим більше ми наближаємося до «Шахтаря», тим більше суддівство, особливо у наших виїзних матчах, відбувається в один бік. Хлопці самі розуміють, що нам потрібно боротися з цим своєю грою. Є моменти - потрібно забивати. Потрібно бути вище за суперника і тих людей, які приймають рішення під час гри.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ