Новини

  • 23 січ
  • 22:00
  • 3087 переглядів
друк

Олександр ХАЦКЕВИЧ: «Була жорстка гра, ніхто не хотів поступатися»

Головний тренер київського «Динамо» Олександр Хацкевич прокоментував контрольний матч на тренувальному зборі в Іспанії проти австрійського «Штурму».

- Ми сьогодні планували зіграти на швидкому переході з оборони в атаку. Ми агресивно не починали, звільняли простір, ми це витримували. Десь не вистачало останнього пасу, десь - агресії саме у відборі в середині поля. А так, в принципі той обсяг роботи, той рух, яких повинен був бути, виконано.

- Наскільки впливають навантаження на тренуваннях на гру?

- Ми виконали практично всю програму в плані дворазових тренувань. Сьогодні було видно, що у простих ситуаціях технічного браку дуже багато. Звичайно, це не може не позначатися. Як я говорив і після першої гри, ноги з головою разом не працюють. Найголовніше - того обсягу, тієї дисципліни, яка була під час гри, ми дотримувалися і практично виконали. Нереалізовані моменти спишемо на те, що ми не готувалися цілеспрямовано саме до цих ігор.

- Несподівано перевірили майже повний матч Бурду. Що із Хачеріді?

- Щодо Хачеріді - це більше до лікарів. Микита, виявляється, може витримати практично 90 хвилин на сьогодні. Тож у плані функціональної готовності у нього все було нормально.

- У наступних матчах будуть більше часу грати чи по тайму?

- Насамперед, звичайно, будемо дивитися на стан хлопців. Але кожна команда, напевно, зіграє вже повноцінний матч. Заміни будуть лише по ходу гри.

- Емоційною була гра, фоли неприємні. Чи впливає це на зборах? Другий тиждень на зборі - можливо, вже хочеться всім додому?

- Ніхто не хоче програвати, емоції повинні бути у грі, ці емоції виправдані. Була жорстка гра, ніхто не хотів поступатися. Тож за цей компонент гри хлопцям респект.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ