Новини

  • 07 квіт
  • 20:22
  • 897 переглядів
друк

Олександр Караваєв: «Упевнений, що всі гравці відповідально виконують домашні вправи»

Півзахисник "Динамо" в інтерв'ю клубному сайту розповів про режим тренувань у період карантину.

- Олександре, розкажи, у якому режимі зараз тренуєшся, підтримуєш форму?

- Під час карантину тренуюся щодня, і вдома, і на нашій клубній базі. На базу їжджу, в основному щоб виконувати бігову роботу, а вдома ввечері роблю статичні вправи на всі групи м'язів. Виконую спеціальні вправи, які нам дає тренерський штаб.

- Скільки приблизно часу щодня ти витрачаєш на тренування?

- Приблизно стільки ж, скільки й у звичайні тренувальні дні. Кожне тренування триває близько години. Плюс до того, можу виконувати якісь додаткові вправи для підтримки хорошої фізичної форми.

- На що робиться основний акцент за таких незвичних умовах тренувань?

- В основному упор робиться на фізичні кондиції, бігову роботу - це стосується тренувань на базі. А в домашніх умовах робота акцентується на зміцненні м'язів, аби вони не втрачали тонус.

- Де тобі більше подобається займатися - удома чи на базі, хоч і наодинці?

- Звичайно, більше тягне їхати на базу, усе-таки на свіжому повітрі займатися приємніше. До того ж на тренувальних полях, крім бігової роботи, можна виконувати індивідуальні вправи з м'ячем.

- Як тренерський штаб фіксує, контролює виконання вправ?

- У нас є gps-датчики і пульсометри, вони фіксують нашу бігову роботу на базі. А виконання домашніх вправ не перевіряється, це вже професіоналізм кожного. Але ж кожен футболіст робить їх насамперед для себе, для підтримки своєї форми, а не для когось. Тому я впевнений, що всі відповідально виконують завдання. Ба більше, кожен гравець ще й виконує додаткову індивідуальну роботу за власною програмою.

- Чи переглядаєш ти відеозаписи футбольних матчів? Як узагалі проводиш вільний час під час карантину?

- Ні, записи матчів поки що не переглядаю. Практично весь вільний час проводжу вдома. З дружиною Інною займаємося домашніми справами, усе робимо разом, прибираємо. Хоча готує, звичайно, вона. Крім того, робимо разом вправи, з донькою граємо в різні настільні й розвиваючі ігри, дивимося разом фільми, серіали.

- Як би виглядав твій список улюблених або вподобаних фільмів? Що би ти порадив до перегляду?

- Улюблені фільми - це всі частини "Гаррі Поттера", "Ігри розуму", "Список Шиндлера", "Початок", "1+1", "Месники", усі частини "Залізної людини", "Невидимий гість". Із серіалів - "Шерлок" (з Бенедиктом Камбербетчем) і "Чорне дзеркало".

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ