Новини

  • 05 груд
  • 17:34
  • 1029 переглядів
друк

Олександр Караваєв: «Супер, що матч відбудеться з глядачами!»

Півзахисник «Динамо» Олександр Караваєв, який багато років виступав у складі луганців, розповів офіційному сайту клубу про принциповість майбутнього протистояння і очікування від поєдинку.

- «Зоря» - особливе для тебе протистояння?

- Звичайно. Це команда, де я провів п'ять років. Особливі спогади та емоції. Готуємося, як до звичайної гри. Розуміємо, що це сильний суперник, оскільки вони демонструють хороший футбол. Змінився тренер і заграли зовсім по-іншому.

- Зараз «Зоря» вирізняється своєю тактичною схемою...

- Так, хлопці тактично підковані. Вони зовсім по-іншому грають, ніж раніше. В основному, багато пасів у центрі поля, вертикальні передачі, добре розкривають зони. Плюс сильні фланги. Ми все це розберемо і будемо знати, як грати проти них. Ось є два дні ще, будемо вивчати. Самі усвідомлюємо, що за суперник. Плюс тренери нам розповідають, є теоретичні заняття.

- У першому колі «Динамо» вигравало 2:0, але зіграли внічию. Раніше бував рахунок і 4:4...

- Тим і цікавіший футбол, коли є суперник, який десь не поступається і перевершує. Коли хтось комусь, як клубок у горлі, протистоїть. Такі футболи, такий матч дуже цікавий, оскільки обидві команди демонструють яскравий футбол і це добре для глядача. Гадаю, буде відмінний футбол і всі цим насолодяться.

- Досить великий відрив від «Шахтаря». Футболістам потрібна мотивація, щоб грати саме в чемпіонаті, а не в Кубку або єврокубку?

- Мотивація є завжди. Матчів ще багато. Насамперед ми дивимося на свою гру, а що попереду - побачимо. Звичайно, мотивація є, прагнемо вигравати кожен матч і не дивитися, що у нас за спиною.

- Гра відбудеться з глядачами. Що скажеш уболівальникам?

- Це супер, що будуть уболівальники! Адже це завжди додатковий заряд емоцій і стимул. Хочу лише сказати спасибі, що вони приходять нас підтримувати, навіть коли холодно на вулиці.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ