Новини

  • 15 трав
  • 17:15
  • 626 переглядів
друк

Олександр Караваєв: «Працюємо в тому ж режимі, що й до карантину у змагальний період»

Півзахисник «Динамо» Олександр Караваєв розповів, чим команда займається після виходу з карантину, а також про готовність набрати оптимальні кондиції до поновлення чемпіонату.

- На чому робиться акцент на перших тренуваннях після виходу з карантину?

- Загалом, усе в комплексі – багато уваги приділяємо тактиці, працюємо над технікою, є швидкісні та силові вправи. Загалом працюємо в тому ж режимі, що й до карантину у змагальний період.

- Тобто, втягуюючих тренувань не було?

- Ні, у нас зараз повноцінний тренувальний процес, як і під час чемпіонату.

- Перші тренування, напевно, були емоційними – усі скучили й один за одним, і за футболом...

- Так, є таке. Незвично, адже давно разом не тренувалися, скучили за двосторонками десять на десять, тим же триманням м'яча. Видно, як всіх хлопців переповнюють емоції.

- Прем'єр-ліга постановила, що чемпіонат поновиться 30 травня. Встигнете набрати кондицій, адже відразу ж на «Динамо» чекає протистояння з «Шахтарем»?

- Наразі того тренувального процесу, який нам пропонується тренерським штабом, цілком вистачає. Упевнений, що ми підійдемо до поновлення чемпіонату в максимально можливих кондиціях, щоб показувати в матчах хорошу гру та досягати результату. Щодо оптимальних кондицій казати не беруся, адже ми ніколи не були в подібній ситуації, як зараз, а як воно складеться, подивимося вже після початку чемпіонату.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ