Новини

  • 10 черв
  • 18:00
  • 404 перегляда
друк

Олександр Караваєв: «Очікую дуже видовищної гри в поєдинку з «Зорею»

Півзахисник київського «Динамо» Олександр Караваєв поділився очікуваннями від майбутнього матчу з «Зорею», за яку він виступав протягом п'яти років, а також розповів про те, як гравці проходять тести на COVID-19.

- Олександре, проходження тестів на коронавірус виглядає доволі тривалою процедурою. Це справді так?

- Насправді, таке відчуття у вас, мабуть, виникло через те, що тести здають по черзі багато людей – уся команда, тренери, персонал. А в однієї людини процедура проходження тесту займає щонайбільше хвилин п'ять. Усе просто – записують дані людини і беруть зразки з носової і ротової порожнин. Трохи неприємно, очі сльозяться, іноді може піти кров – тому що ця пробірка засовується досить глибоко в горло. Але, в принципі, нічого складного.

- Як загалом гравці ставляться до регулярних тестів, інших обмежувальних правил? Чи не викликають вони дискомфорт?

- Не приховую, певний дискомфорт усе це викликає, адже це незвичне життя, усі звикли зовсім до іншого. Але всі чудово розуміють, що це робиться не через те, що комусь просто захотілося, а тому що так склалася ситуація, і це необхідні заходи для всіх. І правил карантину потрібно дотримуватися так само, як і правил у будь-якій грі. Усі ми ставимося до цього з розумінням і намагаємося дотримуватися всіх обмежень.

- Наступний матч «Динамо» проведе з «Зорею», не чужою для тебе командою. Які очікування від майбутнього матчу?

- Звичайно, команда для мене не чужа, адже я провів майже п'ять років, виступаючи за «Зорю». Добре знаю структуру команди і клубу. Очікую дуже видовищної гри, хоч вона і пройде без уболівальників. Напруження буде божевільним, оскільки всі прекрасно розуміють, яка важлива ця гра. Хоча у нас всі ігри важливі, але найближча – напевно, найважливіша. Тому настрій буде максимальним.

- Для тебе особисто цей матч буде особливим?

- Я не налаштовуюся на цей матч, як на особливий. Звичайно, не можна забувати те, що було в моїй кар'єрі, я тривалий час виступав за цей клуб. Але зараз я гравець «Динамо», усі мої думки тільки про «Динамо». Тому це черговий суперник, на гру з яким я налаштовуюся так само, як і інші хлопці.

- Те, що «Зоря» випереджає зараз «Динамо» в турнірній таблиці, є додатковим подразником?

- Ми насамперед дивимося на свою гру, як її поліпшити, аби по грі перевершити суперника і потім уже дивитися на всі інші показники. Будемо виправляти ту ситуацію, яку ми самі і допустили. Налаштовуємося тільки на перемогу!

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ